Zákaznická a servisní karta

Zákaznickou a servisní kartu (premium servis) získá zákazník, který v naší prodejně, nebo prostřednictvím emailové nebo telefonické objednávky zakoupí libovolný RC model nebo RC soupravu v ceně převyšující částku 5000 korun vč. DPH a to za doporučenou výchozí maloobchodní cenu. Ta je obvykle vyšší, než e-shopová cena a to v průměru o několik set korun. Karta ho poté opravňuje k nákupu libovolného příslušenství partnerské značky a náhradních dílů k danému modelu se slevou 8% z uvedených doporučených maloobchodních cen. Při osobním nákupu v naší prodejně je potom model zákazníkovi před nákupem předveden a podrobně vysvětleny všechny funkce a možnosti modelu. Zároveň u RC modelů aut získá zákazník poukaz na bezplatnou servisní prohlídku po zajetí modelu a také nadstandardní technickou podporu. Zákazník se zákaznickou kartou má také doživotně levnější hodinový paušál na servis modelu, ke kterému je karta vydána.

Podmínky:

1. Karta je vydána zákazníkovi, který zakoupí model na prodejně nebo prostřednictvím e-mailové objednávky, není vydána při nákupu přes eshop.

2. Platnost karty je po dobu záruky výrobku, tedy 2 roky od nákupu. V tomto období si můžete kupovat libovolné příslušenství a náhradní díly k danému výrobku v neomezeném množství se slevou 8%.

3. Výrobky, na které je poskytnuta sleva, musí být stejné nebo partnerské značky (např. k E-Flite letadlům akumulátory Spektrum nebo E-Flite, nabíječe Dynamite, k Traxxas akumulátory a nabíječe Traxxas)

4. Možnost nákupu produktů se slevou jiné značky k danému modelu posuzujeme individuálně (např. akumulátory Corally k modelům Traxxas a podobně)

4. Zákaznická karta je vydávána pouze ke značkám Traxxas a k modelům z koncernu Horizon Hobby (E-flite, Hobbyzone, Spektrum, Losi, ARRMA atd.) Karta není vydávána k produktům ve slevě a produktům ostatních značek z naší nabídky (FMS, LRP, HPI, DJI, Yuneec a podobně)

5. Zákaznická karta se nevztahuje na jakékoliv nákupy uskutečněné prostřednictvím e-shopu  - ceny v eshopu jsou dané a konečné.

6. Produkty se slevou na zákaznickou kartu je možné platit v prodejně pouze v hotovosti, při zasílání s platbou předem (ne na dobírku)

Příklad použití:

Model Traxxas Stampede má doporučenou maloobchodní cenu (DMC) 6599,- Kč e-shopová cena (EC) je 6279,- Kč. Pokud se zákazník na prodejně rozhodně zakoupit model za DMC tedy s příplatkem 320,-, získá zákaznickou kartu, která ho opravňuje nakoupit libovolné příslušenství k tomuto modelu, typicky nářadí, akumulátory a nabíječe se slevou 8% rovnou při tomto nákupu. Také je mu poskytnuta bezplatná servisní podpora a bezplatný servis modelu po záběhu - typicky 2-4 týdny od nákupu. Toto se nevztahuje na opravy po haváriích. Před prodejem je model předveden a podrobně vysvětleny všechny funkce. Servisní práce na modelu jsou se zákaznickou kartou levnější o přibližně 120 korun za hodinu práce.

Pokud se zákazník rozhodne na prodejně zakoupit model za EC tedy v tomto případě 6279,- korun, karta vydána není, a před prodejem je vše vysvětleno stručnou formou bez předvedení modelu. Prodej tedy probíhá stejně, jako prostřednictvím eshopu. 

V případě, že chcete k vybranému produktu získat zákaznickou kartou při nákupu na dálku se zasláním, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo na tel. 776 573 153. Objednávka bude vyřízena ručně na základě námi předložené cenové nabídky.