Zákaznická a servisní karta

Od 1. 5. 2018 dochází ke změně systému fungování zákaznických karet.

Zákaznickou a servisní kartu získá zákazník, který v naší prodejně, nebo e-shopu koupí libovolný RC model nebo RC soupravu v ceně převyšující částku 5000 korun vč. DPH za doporučenou maloobchodní cenu. Ta je obvykle vyšší, než e-shopová cena a to v průměru o několik set korun. Karta ho poté opravňuje k nákupu libovolného příslušenství a náhradních dílů k danému modelu se slevou 8% z uvedených maloobchodních cen. Při osobním nákupu v naší prodejně je potom model zákazníkovi před nákupem předveden a podrobně vysvětleny všechny funkce a možnosti modelu. 

Platnost karty je po dobu záruky výrobku, tedy 2 roky od nákupu. V tomto období si můžete kupovat libovolné příslušenství a náhradní díly k danému výrobku v neomezeném množství se slevou 8%.

Příklad použití:

Model Traxxas Stampede má doporučenou maloobchodní cenu (DMC) 6599,- Kč e-shopová cena (EC) je 6279,- Kč. Pokud se zákazník na prodejně rozhodně zakoupit model za DMC tedy s příplatkem 320,-, získá zákaznickou kartu, která ho opravňuje nakoupit libovolné příslušenství k tomuto modelu, typicky nářadí, akumulátory a nabíječe se slevou 8% rovnou při tomto nákupu. Také je mu poskytnuta bezplatná servisní podpora a bezplatný servis modelu (běžná údržba) po dobu prvních 6 měsíců používání modelu. Toto se nevztahuje na opravy po haváriích. Před prodejem je model předveden a podrobně vysvětleny všechny funkce.

Pokud se zákazník rozhodně na prodejně zakoupit model za EC tedy v tomto případě 6279,- korun, karta vydána není, a před prodejem je vše vysvětleno bez předvedení modelu. Prodej tedy probíhá stejně, jako prostřednictvím eshopu. 

Připravujeme úpravu systému eshopu, kdy bude možné objednat zákaznickou kartu k danému modelu i prostřednictvím e-shopu a to formou příplatku k modelu (zákaznická karta bude v tomto případě zboží k objednání).

V případě, že chcete k vybranému produktu získat zákaznickou kartou při nákupu přes eshop již nyní, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo na tel. 776 573 153. Objednávka bude vyřízena ručně na základě námi předložené cenové nabídky.