Vysílač Spektrum DXe lite k mikromodelům

Spekt_DXe_lite
790,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
Vysílač Spektrum DXe lite k mikromodelům

Vlastníte hlavní vysílač jiných výrobců a přesto si chcete zalétat s fantastickými mikro modely E-Flite? Právě pro vás máme vysílač DXe v lite verzi. Vhodný je také jako ovladač k simulátoru - např. Phoenix. Vysílač je za velmi výhodnou cenu a umožňuje řízení všech typů modelů se Spektrum DSMX s některými omezeními. 

DXe Lite je osazen na levé straně třípolohovým přepínačem letových režimů a bind tlačítkem, na pravé potom vypínačem motoru a přepínačem dvojích výchylek. Neobsahuje proti plnohodnotné verzi třípolohový přepínač klapek, přepínač AUX a bind tlačítko bezdrátového trenéra.

Tento vysílač je vhodný pro řízení všech modelů se základním uspořádáním, dronů a vrtulníků. NENÍ vhodný pro řízení modelů s klapkami - typicky UMX Timber. Resp. dá se to nastavit, ale nedoporučujeme to, protože nejde nastavit mix výškovky do klapek. Lze ho použít k simulátoru Phoenix, nelze ho použít jako učitelský vysílač.

Dodáváme v MODU 1 nebo 2 (napište do poznámky). Předělání modu a nastavení vysílače je možné pouze pomocí programovacího kabelu a aplikace Spektrum Programmer. 

Upřednostňujeme zákazníky, kteří objednají tento vysílač k mikro modelu E-Flite, vyhrazujeme si právo objednávku na samostatný vysílač nepřijmout, pokud máme nízkou skladovou zásobu! Při současném objednání s mikro modelem je vysílač pro daný model nastaven, při objednání samostatně je dodán v základním nastavení - přepínač letových režimů je nastaven na letové režimy začátečník/pokročilý/expert, nastaven vypínač motoru a dvojí výchylky 70%/100%.

Součástí balení je vysílač balený v sáčku a 4 AA baterie.


Vlastnosti produktu: Vysílač Spektrum DXe lite k mikromodelům

Rozměr (A) mm

250

Rozměr (B) mm

185

Rozměr (C) mm

110

Čistá hmotnost (g)

600

Počet kanálů

7

Pásmo a modulace

DSMX

Dosah

plný