Prodejna Klatovy je otevřena vždy v pondělí a ve čtvrtek. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Vrácení zboží

Dle platného občanského zákoníku máte do 14 dnů od doručení zboží, zakoupeného na dálku, právo odstoupit od kupní smlouvy a zboží bez udání důvodu vrátit. Podrobné informace o vrácení najdete v obchodních podmínkách, zde uvádíme to nejdůležitější.

Zboží je možné vrátit rozbalené, ale nepoužité. Za zboží, které bylo prokazatelně používané, nevracíme celou částku, ale jen poměrnou část, kterou určíme my jako prodávající. 

Vrátit není možné zboží upravené na přání a elektronické komponenty, které byly vybaleny ze zatavených antistatických sáčků.

Můžete vrátit kompletní obsah objednávky, potom vám vrátíme kupní cenu včetně poštovného, nebo jen část objednávky, v tomto případě poštovné nevracíme. Poštovné vracíme v nejnižší variantě, kterou lze dané zboží zaslat k vám, typicky Česká pošta ekonomicky. Pokud si vyberete dražší a express dopravu, je to Vaše volba. Náklady na zaslání zboží zpět k nám neproplácíme. 

Zboží prosím zasílejte na RC-ZOOM.cz, Rybníčky 59, 33901 Klatovy. Dovolujeme si vás požádat, abyste nám před odesláním dali vědět emailem, že budete zásilku vracet a to proto abychom ji očekávali a vrácení vyřídili co nejrychleji. Vrácená částka bude poukázána na Vámi uvedený bankovní účet, prostřednictvím poštovních poukázek nebo v hotovosti platby nevracíme.

Ke vrácenému zboží prosím přiložte kopii dokumentu, který vám přišel se zbožím (faktura nebo dodací list) a tento vyplněný formulář. Kliknutím na obrázek si stáhnete pdf verzi k vytisknutí.