Traxxas Rally 1:10 4WD VXL TQi BT Ready TSM Valentino Rossi

TRA74076-VR46
14 990,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Traxxas Rally 1:10 4WD VXL TQi BT Ready TSM Valentino Rossi

Jedinečná nabídka - pouze jediný kus k dispozici. RC model Traxxas Rally VXL se střídavým motorem Velineon a TSM stabilizací, osazený limitovanou karosérií Valentino Rossi VR46!

Tento model není v běžném prodeji, je to Traxxas Rally VXL s karoserií z modelu Traxxas Rally stejnosměrná verze.

Informace k akumulátorům a nabíječkám:

Součástí balení je NiMH nabíječ 12V do autozásuvky, 7-článkový NiMH akumulátor 3000mAh na 15-20 minut jízdy a napájecí zdroj.

Doporučujeme dokoupit raději jeden z nabíječů EZ-PEAK iD a akumulátory Traxxas LiPol, které mají výrazně vyšší kapacitu, vyšší výkon a zároveň nižší hmotnost než NiMH akumulátory. Na NiMH lze model provozovat, ale nedoporučujeme to. iD nabíječ umožňuje nabíjet všechny typy akumulátorů a je bezpečný s jednoduchou obsluhou, jelikož se nastavuje automaticky dle připojeného akumulátoru, umožňuje rychlejší a pohodlnější nabíjení. Pro tento model doporučujeme akumulátory 7,4V 5800mAh, se kterým model pojede zhruba 30-50 minut dle stylu jízdy nebo ještě lepší 7600mAh pro více než hodinovou jízdu, případně pro vyšší výkon akumulátory 11,1V 4000mAh nebo 5000 mAh

V případě, že máte zájem jen o Lipol verzi modelu bez 12V nabíječe a NiMH akumulátoru, prosím učiňte objednávku včetně zvoleného příslušenství a do poznámky dopište "bez NIMH aku a 12V nabíječe". Za setový nabíječ a akumulátor vám odečteme částku 600,- korun. Pokud neobjednáte současně nabíječ iD a minimálně jeden Traxxas LiPol akumulátor, nelze model dodat bez setové nabíječky a NiMH aku se slevou!

Doporučené příslušenství najdete dole na stránce.

Informace k zákaznické kartě:

K modelu získáte automaticky naši zákaznickou kartu, která vás opravňuje k nákupu náhradních dílů a příslušenství k modelu se slevou 8% a to po dobu trvání záruky. 

POZOR: při objednávce tohoto modelu preferujeme platbu předem - ručním převodem, nebo online. Zákazníci, kteří zvolí tuto platbu, budou v pořadí upřednostněni před zákazníky, kteří zvolí platbu dobírkou, pokud se stane, že se sejde více objednávek, než dokážeme uspokojit!

Ford Fiesta ST Rally Valentino Rossi 1:10

Traxxas Rally je první 4WD On-road auto od Traxxasu v měřítku 1:10 inspirované evropskými rally závody. Důmyslná konstrukce šasi dokázala v maximálně snížit těžiště auta. Plně stavitelné zavěšení kol a světlá výška 21 mm poskytuje dostatečný pohyb ramen umožňující jízdu na hrbolatých prašných cestách, stejně jako na dokonale rovném asfaltu. Vodě odolná elektronika Vám umožní jezdit z autem za jakéhokoliv počasí - v kalužích, dešti či sněhu rychlostí přes 100 km/hod. Výkonná pohonná jednotka, složená ze střídavého motoru Velineon 550 a regulátoru VXL‑3s společně s rychlým digitálním servem umožní dravou jízdu a driftování při průjezdu zatáčkami. RC souprava obsažená v balení obsahuje všechny důležité funkce, které jsou důležité pro řízení těchto modelů - exponenciály, trimy, dvojí výchylky a nastavení rozsahu výchylek.

Šasi

Inovativní návrh šasi umožnil dosáhnou velmi nízkého těžiště. Baterie, motor a elektronika je umístěna v nejnižší možné pozici. Šasi je vyrobené z nylonu, který je pro maximální tuhost plněný uhlíkovými vlákny. Šasi umožňuje použití nejrůznějších druhů baterií a pohonů. K dispozici jsou držáky pro standardní i vyšší typy baterií. Lože motoru a regulátoru je plně připraveno pro instalaci výkonnějšího pohonu Mamba Monster od Castle. Díky této úpravě dojde k navýšení rychlosti až na neuvěřitelných 130 km/hod! Výhodou je snadný přístup k primárnímu převodu - stačí odšroubovat pouze jeden šroub.

Pohon

O pohon auta Traxxas Rally 1:10 se stará osvědčený pohonný systém složený z regulátoru Velineon VXL‑3s a střídavého motoru Velineon 550. Regulátor je vodě odolný, kvalitní software umožňuje jemné řízení motoru v celém rozsahu otáček. Regulátor lze napájet 6 až 9 čl. NiMH nebo 2 - 3 čl. LiPol. Pro začátečníky nebo děti je regulátor vybaven jízdním profilem Beginner, který omezí max. výkon regulátoru na 50%. Střídavý motor Velineon 550 má rotor vyrobený z kvalitního magnetického materiálu, jakostní vysokootáčková kuličková ložiska společně s dokonalým vyvážením rotoru jsou zárukou vysoké životnosti, výkonu a spolehlivosti.

Náhon

Náhon auta je založen na osvědčeném autě Traxxas Slash 4WD. Auto je z výroby osazeno stavitelnou třecí spojkou, která díky omezení točivého momentu zpříjemňuje řízení modelu. Volitelně lze místo třecí spojky nainstalovat centrální diferenciál. Točivý moment je na přední diferenciál přenášen dutou hliníkovou hřídelí. Auto má masivní poloosy, které lze v rámci tuningu vyměnit za poloosy typu CV (Constant Velocity), které mají lepší kinematické vlastnosti, než klasické křížové klouby u standardních poloos. Hřídel kola je uložena ve dvojici kuličkových ložisek s gumovým těsněním. V tuningu lze dále nalézt hliníkové těhlice s držáky, hliníkové náboje kol, pružiny různých tuhostí, hliníkové části tlumičů, centrální diferenciál a pod..

Karosérie

Traxxas Ford Fiesta ST Rally v licencovaném provedení Valentino Rossi, se kterým jezdil v roce 2017 na Monza Rally Show.

RC souprava Traxxas TQi s BlueTooth

Traxxas pro Vás připravil zcela novou řadu RC souprav s BlueTooth LE konektivitou pro RC modely aut. Původně bylo možné RC vysílače vybavit dokovací stanicí pro zařízení od Apple. Traxxas pokračuje ve vývoji dále a připravil pro Vás RC vysílač se slotem pro bezdrátový BlueTooth modul. Díky tomu můžete k vysílač bezdrátově připojit jakékoliv zařízení s BlueTooth rozhraním a operačním systémem Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) nebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikace TraxxasLinkpro zařízení od Apple je k dipozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link zobrazuje telemetrická data v reálném čase, měří rychlost, otáčky, teplotu a napětí baterie. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Vlastnosti

 • Rychlost přes 100 km/hod
 • První 4WD on-road auto v měřítku 1:10 od Traxxasu
 • Světlá výška podvozku 21 mm umožňuje rychlou jízdu i lehčím terénu přesně jako u skutečných závodů rally
 • Výkonný střídavý pohon tvořený motorem Velineon 5500 a regulátorem VXL-3S, možnost instalace výkonnějšího pohonu Castle Mamba Monster bez nutnosti úprav
 • Digitální servo Traxxas 2075s ložiskem
 • Vodě odolná elektronika Vám umožní jezdit kdykoliv a kdekoliv
 • Koncepce náhonu odvozena z modelů Slash 4WD, třecí spojka pro přesné řízení a snížení namáhaní pohonu
 • Plně stavitelná geometrie podvozku
 • Extra dlouhé tlumiče zadní nápravy Ultra-Shocks XX-Long, přední náprava je osazena standardními tlumiči Ultra-Shocks
 • Maketové disky kol dvojího průměru 3.0" na vnitřní, 2.2" na vnější straně s 12 mm upínacím šestihranem
 • Licencované pneumatiky o průměru 4" na asfaltu i do lehkého terénu
 • Množství tuningových dílů - CV poloosy, hliníkové závěsy kol, hliníkové tlumiče, různé tuhosti pružin
 • Nejnovější RC souprava Traxxas TQi s možností instalace Bluetooth modulu s telemetrií, exponenciálami, dvojími výchylkami, trimy a dalšími pokrokovými funkcemi
 • NiMH baterie 8.4 V / 3000 mAh se 4A nabíječem na 12 V DC s konektorem do autozásuvky obsahem balení
 • K dispozici v barevných provedení modrá, zelená, oranžová, červená ( v případě zájmu o konkrétní barvu uveďte prosím při objednání do poznámky)

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete 4 AA baterie pro vysílač (lze použít i NiMH články).

 

 


Vlastnosti produktu: Traxxas Rally 1:10 4WD VXL TQi BT Ready TSM Valentino Rossi

Hmotnost

2780 g

Rozměr (A) mm

552

Rozměr (B) mm

206

Rozměr (C) mm

297

Rozměr (D) mm

324

Rozměr (E) mm

21

Čistá hmotnost (g)

2780

Napájecí napětí (V)

7,4 - 11,1

Počet článků aku

2-3

Silový konektor

Traxxas

Kapacita (mAh)

3000

Počet kanálů

2

Pásmo a modulace

Traxxas TQi 2.4GHz

Regulátor

Střídavý Velineon VXL-6s

Elektro pohon

Střídavý Velineon 550 3500 ot./min/V

Náhon

4WD

Podvozek

nylon

Pneumatiky

On-road ø102 mm

Karosérie

Limitovaná Valentino Rossi

Měřitko

1:10

Délka

552 mm

Šířka

297 mm

Výška sedátka

206 mm

Světlá výška

21 mm

Výška

206 mm