Traxxas Nitro T-Maxx 1:10 RTR UPGRADE

TRA49077-1
TRA49077-1
15 990,00 Kč
Původní cena: 19 261,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Traxxas Nitro T-Maxx 1:10 RTR UPGRADE

Monster Truck Traxxas T-Maxx 3.3 Nitro 4WD je špičkový nástroj k vítězství. Vyniká výkonným závodním motorem Traxxas TRX 3.3 s laděným výfukem, tuhý podvozek je ze 4 mm silného 6061-T6 modře eloxovaného hliníku. Obří pneumatiky modelu o průměru 160 mm poskytují maximální přilnavost v terénu, auto má velkou světlo výšku, která mu nebrání projíždět i ty největší nerovnosti. Nový T-Maxx má neuvěřitelné zrychlení a skvělé vedení na trati i díky náhonu 4WD a velkému rozvoru. Dosahuje rychlosti až 70 km/hod!

Pozor: Tento kus má proti sériové verzi nainstalovaný modul zpátečky se servem řazení a jednotku Optidrive, která zamezuje zařazení zpátečky při jízdě vpřed a tím i poškození nebo zničení převodovky! Dále je nainstalován 6V NiMH přijímačový aku pack 1600 mAh a je přiložen síťový nabíječ 220V pro nabíjení jak tohoto akumulátoru, tak akumulátoru pro startér EZ-Drive. Dále je v sadě 1 litr nitro paliva 16%, olej na vzduchový filtr a konzervační olej. Tato verze je dostupná pouze v našem obchodě. Za příplatek nainstalovat přijímač se stabilizačním systémem TSM! - kontaktujte nás. V případě Vašeho zájmu vám můžeme u tohoto modelu provést záběh motoru.

Model je v nejvíce žádané červené barvě.

Závodní motor Traxxas TRX 3.3 je nainstalován na hliníkovém pevnostním šasi, spouštění motoru je pomocí systému Traxxas EZ-Start, což je integrovaný elektromotor s převodovkou a elektronikou žhavení a externí baterie s tlačítkem startéru. Jednoduché a skvěle funkční. Větší kapacita vzduchového filtru dovolí jezdit déle bez nutného servisního zásahu. Dvoukomorový laděný výfuk Traxxas Resonator Maxx zvyšuje maximální otáčky o více než 10%.

RC model auta Traxxas T-Maxx 3.3 je vybaven novým systémem řízení Bellcrank s integrovaným servo saverem. K řízení je použito výkonné a rychlé digitální servo. Auto je vybaveno automatickou dvourychlostní převodovkou. Díky nízké hmotnosti konstrukce skvěle reaguje. Uzavřené diferenciály jsou používány pro masivní nárůst točivého momentu a dlouhodobý výkon. X-kroužky tlumičů dokáží udržet olej a nečistoty v prakticky bezúdržbový provoz. Můžete strávit více času ježděním s minimální údržbou. Vzhledem k tomu, tlumiče jsou zcela uzavřené, mohou být vyladěny oleji s různou viskozitou pro optimální nastavení RC auta pro danou trať.

Startovací systém Traxxas EZ Start

Spouštění motoru je pomocí systému EZ-Start, což je integrovaný elektromotor s převodovkou a elektronikou žhavení a externí baterie s tlačítkem startéru. Jednoduché a skvěle funkční.

Doporučené palivo

Spalovací motor Traxxas TRX 2.5 lze po záběhu provozovat na palivo s obsahem nitromethanu od 10% do 33%. Pro běžné ježdění doporučujeme palivo s obsahem 16% - 20% nitromethanu podle charakteru povrchu dráhy a závodu. Nižší procento nitromethanu je vhodné pro závody s On-road charakterem, pro Off-road závody je lepší palivo s vyšším obsahem nitromethanu. Nižší procento nitromethanu také znamená snadnější seřízení motoru a menší opotřebení motoru. Vždy je však nezbytné po skončení denního ježdění aplikovat do motoru olej pro konzervaci motoru.

K modelu získáte naši Zákaznickou / servisní kartu, která vám umožní velmi výhodný a pohodlný nákup akumulátorů, náhradních a tuningových dílů k tomuto modelu. Starost s výběrem dílů nechte na nás. Zde si můžete prohlédnout sortiment náhradních dílů, tuningových dílů a pneumatik. Jednoduše použijte kontaktní formulář Zákaznická karta nebo e-mail a napište o co máte zájem. K modelům, ke kterým byla vydána zákaznická karta, dodáváme příslušenství za nejvýhodnější ceny se slevou z doporučených cen minimálně 10%.

Vlastnosti

 • Nově RC souprava Traxxas TQi s nainstalovaným Bluetooth modulem
 • Nově rychlo nabíječ s automatikou pro NiMH baterii do elektrického startéru EZ-Start
 • Závodní motor Traxxas TRX 3.3 s elektrickým startovacím systémem
 • Velký dvouvrstvý vzduchový filtr
 • Velké 160 mm terénní pneumatiky Maxx na discích 96 mm Hurricane™
 • Laděný dvoukomorový tlumič výfuku Traxxas Maxx® Resonator™
 • Stavitelné uzavřené přední a zadní diferenciály Revo-Spec
 • Digitální High Torque servo řízení
 • Servo saver a Bellcrank řídící systém
 • Dvourychlostní automatická převodovka
 • Výkonné kotoučové brzdy
 • Model auta Traxxas Nitro T-Maxx je dispozici v červené barvě.

Obsah balení

Obsahem balení je kompletně sestavený model RC auta Traxxas Nitro T-Maxx 1:10 s nainstalovaným spalovacím motorem TRX 3.3, telemetrickými senzory otáček motoru, teploty motoru a rychlosti. RC soupravu TQi 2.4 GHz s nainstalovaným Bluetooth modulem. Sadu imbus klíčů, klíč na matice kol, klič na žhavicí svíčku, distanční podložky pro nastavení tlumičů, startér Traxxas EZ Start s nabíječem do autozásuvky na NiMH baterií 7.2 V 1500 mAh. Náhradní žhavicí svíčka, palivová nádobka. Sada samolepek a český manuál.

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete palivo, olej do vzduchového filtru, afrter-run olej pro konzervaci motoru proti korozi způsobeným nitromethanem, 4ks AA baterií do vysílače.


Vlastnosti produktu: Traxxas Nitro T-Maxx 1:10 RTR UPGRADE

Rozměr (A) mm

539

Rozměr (B) mm

277

Rozměr (C) mm

417

Rozměr (D) mm

335

Rozměr (E) mm

106

Čistá hmotnost (g)

4530

Počet kanálů

2

Pásmo a modulace

TQ 2.4 GHz

Elektro pohon

Traxxas TRX 3.3

Palivo

s 10 - 33% nitromethanu

Náhon

4WD

Podvozek

4 mm hliníkové 6061-T6

Pneumatiky

ø160 mm Hurrricane

Karosérie

Truggy

Měřitko

1:10