Traxxas LED osvětlení kompletní sada: TRX-4 G 500/G 63

  • EAN: 020334889850
  • Výrobní číslo: TRA8898A
  • Výrobce: Traxxas
Značky:
Traxxas
Skladová dostupnost
K objednání: >5 ks

2 099,00 Kč

Obsah balení

Balení obsahuje LED osvětlení, napájecí modul, montážní příslušenství a návod.


Charakteristika

Mercedes-Benz G 500 4x4² je jedním z největších a nejluxusnějších terénních vozidel, jaké kdy byly vytvořeny, Traxxas zachytil ducha toho auta ve svém RC modelu a Vy může jít ještě dál, s touto originální LED sadou, která udělá z každé jízdy nevšední zážitek. Nová sada LED osvětlení využívá realistické měřítko na všech komponentech, tj. přední světlomety, zadní světlomety, střesní osvětlení a boční směrovky.Voděodolné provedené*

Stejně jako model i osvětlení je zkonstruováno tak, aby minimalizovalo možnost vniknutí vody. Model je tak i s tímto osvětlením připraven pro Vaše divočejší dobrodružství. Bez ohledu na to, kde vede trasa, ve dne i v noci, bude svítit TRX-4 Chevrolet K5 Blazer.* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.


Doporučujeme koupit
Traxxas LED osvětlení spodní: TRX-4

Pro perfektní nasvícení cesty a překážek kolem modelu, doporučujeme také nainstalovat spodní LED osvětlení pro TRX-4. Tato doplňková LED sada se instaluje do již nachystaných otvorů v blatnících a výborně osvítí prostor pod koly a kole modelu.