Traxxas E-Maxx 1:10 Brushless TQi Bluetooth TSM RTR

TRA39087-3
TRA39087-3
17 890,00 Kč
Původní cena: 21 999,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Traxxas E-Maxx 1:10 Brushless TQi Bluetooth TSM RTR

Jste připraveni zvládnout obrovský výkon střídavého pohonu tohoto 4x4 Monster Trucku? Tak pro vás je zde RC model auta E-Maxx Brushless 4WD se střídavým motorem, 2x 7 článkovou baterií a RC soupravou 2,4GHz. RC model aouta Traxxas E-Maxx jede rychlostí až 100 km/hod!

Nově je model vybaven voděodolným regulátorem Castle Mamba Monster V2 a nejnovější RC soupravou Traxxas TQi s nainstalovaným BlueTooth modulem, konektory Traxxas ID a 4A nabíječ na 12V pro 6 - 7 čl. NiMH.

Tento model je ve výprodeji, poslední kus s výraznou slevou. Mírně poškozená krabice (olámané rohy), ale model je naprosto nový bez poškození, nejetý. Model je v modré barvě. Využijte tuto nabídku, model E-MAXX skončil a nové varianty již nejsou k dispozici! V případě, že máte zájem o tento model bez dodávaných NiMH akumulátorů a nabíječe do autozásuvky, kontaktujte nás, je dostupný za cenu 16.690,- Kč.

Výhody proti novému i starému E-REVU 1:8 jsou vyšší světlá výška = lepší průchodnost terénem, lze osadit vysoké LiPol akumulátory s vyšší kapacitou, již nainstalovaný BT modul a čidla telemetrie, jednodušší konstrukce a tedy jednodušší údržba modelu.

Traxxas E-Maxx je vybaven zcela novou kompaktní převodovkou, která byla navržena pro více než 2x větší točivý moment než původní. Extra široká kola, chytré využití ocelových částí, a převodovka Revo® Spec Torque-Control™, to je předpokladem ke zvládnutí extrémního výkonu a točivého momentu. Revo Spec s velkým průměrem uzavřených hnacích hřídelí a uzavřené diferenciály jsou navrženy pro maximální nárůst točivého momentu a dlouhodobý výkon. Vzhledem k tomu, že převodovky jsou zcela uzavřeny, mohou být použity oleje s různou viskozitou pro změnu nastavení jejich vlastností.

Regulátor Mamba Monster Brushless Systém je připraven zvládnout náročné požadavky velkého Monsteru E-Maxx. Mamba je připraven i pro baterie 6S LiPol s mohutnými 6,5 mm pozlacenými konektory, má vysoce účinný chladič a integrovaný ventilátor. Vnitřní ventilátor pomáhá motoru udržovat optimální teplotu pro maximální výkon. K pohonu je určen motor 2200Kv 75mm, navržený speciálně pro maximální výkon a spolehlivost s 6S LiPol sadou baterií. Hliníkový motor má masivní účinný chladič, vysoce kvalitní ložiska zaručují maximální efektivitu a vysokou pevnost. Neodymové magnety přenáší E-Maxx Brushless Edition vysoký kroutící moment na 5mm hřídel. Elektronika je opatřena kvalitními vodiči s konektory Traxxas High-Current.

Pro lepší stabilitu a lepší jízdní vlastnosti, byl navržen zcela nový podvozek. E-Maxx má o 30 mm delší rozvor a zároveň nabízí maximální světlou výšku (více než 100 mm). Delší podvozek umožňuje optimální uložení baterie. Pro přesné řízení jsou spřažena 2 serva 2075 High Torque na integrovaný servo saver.

Olejové Ultra™ tlumiče s dlouhým zdvihem jsou vhodné pro všechny druhy viskozity náplní, přilepené pneumatiky Maxx Tires 160 mm s paprskovými disky Twin-Spoke mají skvělý záběr při jízdě v terénu. Auto je kompletně opatřeno kvalitními kuličkovými ložisky. Karosérie je hotová nabarvená, dodává se ve čtyřech různých barevných provedeních, červené, modré, černé a bílé.

RC souprava Traxxas TQi s BlueTooth

Traxxas pro Vás připravil zcela novou řadu RC souprav s BlueTooth LE konektivitou pro RC modely aut. Původně bylo možné RC vysílače vybavit dokovací stanicí pro zařízení od Apple. Traxxas pokračuje ve vývoji dále a připravil pro Vás RC vysílač se slotem pro bezdrátový BlueTooth modul. Díky tomu můžete k vysílač bezdrátově připojit jakékoliv zařízení s BlueTooth rozhraním a operačním systémem Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) nebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikace TraxxasLinkpro zařízení od Apple je k dipozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link zobrazuje telemetrická data v reálném čase, měří rychlost, otáčky, teplotu a napětí baterie. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Nyní můžete na Vašem iPhone nebo iPodu sledovat v reálném čase rychlost nebo otáčky motoru, napětí baterie, teplotu baterií či teplotu motoru. Naprostou senzací je možnost nastavení všech funkcí vysílače pomocí přehledné aplikace pomocí iPodu či iPhone. Můžete si dokonce nastavit omezení rychlosti modelu. Na displeji si můžete zobrazit seznam všech Vašich modelů Traxxas, můžete si k nim přiřadit fotografii, název, konfiguraci auta - tuhost pružin, nastavení tlumičů, použité ozubené kola a pod. Veškeré telemetrické údaje lze kdykoliv zpětně přehrát včetně zvukového doprovodu. Aplikace pro iPod nebo iPhone je k dispozici zdarma ke stažení zde.

Vlastnosti

 • RC souprava Traxxas TQi™ 2,4GHz s nainstalovaným Bluetooth modulem
 • Pětikanálový RC přijímač Traxxas s telemetrií a stabilizačním systémem Traxxas Stability Management (TSM)
 • Výkonný střídavý motor Castle Creations Mamba Monster 2200KV
 • Elektronický voděodolný regulátor Castle Creations Mamba Monster (MXL-6S)
 • Konektor Traxxas High
 • 2x digitální serva řízení 2075 High Torque
 • Světlá výška 100 mm
 • Převodovka Revo® Spec Torque-Control™ s kalenými ocelovými koly
 • Třecí spojka Revo®Spec Torque-Control™
 • Teleskopické hřídele s klouby
 • Mikro přijímač TQi 2.4GHz s telemetrií
 • Olejové tlumiče, lepené pneumatiky, a nabarvená karosérie
 • V balení 2x 7 čl. baterie NiMH 3000mAh Traxxas
 • K dispozici v barevných provedení stříbrná, červená, modrá, černá ( v případě zájmu o konkrétní barvu uveďte prosím při objednání do poznámky)

 


Vlastnosti produktu: Traxxas E-Maxx 1:10 Brushless TQi Bluetooth TSM RTR

Rozměr (A) mm

518

Rozměr (C) mm

419

Rozměr (D) mm

335

Rozměr (E) mm

100

Čistá hmotnost (g)

4190

Napájecí napětí (V)

7,4

Počet článků aku

2

Silový konektor

Traxxas

Kapacita (mAh)

3000

Počet kanálů

2

Pásmo a modulace

Traxxas TQ 2.4 GHz

Regulátor

Castle Creations Mamba Monster

Elektro pohon

Castle Creations Mamba Monster 2200KV

Náhon

4WD Off Road MT

Podvozek

Kompozitový nylonový

Pneumatiky

Maxx® (160 x 96 mm)

Karosérie

Hotová nabarvená

Měřitko

1:10