Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze vždy po 17. hodině po domluvě..

Tester baterií Digital Smart Guard 8 Lixx, Nixx

  • Výrobní číslo: FP-FS-BC06
Skladová dostupnost
K objednání: >5 ks
K objednání: >5 ks

599,00 Kč

Hlídat cenu

Obsah balení

Balení obsahuje tester baterií Digital Smart Guard, poplašnou sirénku s LED diodou s propojovacím kabelem, poutko na zavěšení. Český návod k použití.

Charakteristika

Digitální tester s LCD displejem pro měření napětí na jednotlivých článcích lithiových akumulátorových sad s 1-8 články se současným zobrazením hodnot napětí všech článků a měřič napětí pro 4 - 14 čl. NiCd/NiMH a 2 - 12 čl. olověné baterie. Měření probíhá s konstantní zátěží 24 mA, což pomáhá odhalit napětí vybitých akumulátorů. Tester se napájí z měřeného akumulátoru, displej má nastavitelný kontrast. Pro nepřeslechnutelnou signalizaci chybových stavů je Smart Guard dodáván s externí sirénkou (výkon 90dB) připojovanou krátkým kablíkem, která nejen hlasitě houká, ale dává i světelný signál pomocí LED diody s vysokou svítivostí.

Lithiové akumulátory 1 až 8 článků se připojují prostřednictvím servisního konektoru. Po nastavení správného typu akumulátorů můžete přepínat zobrazení napětí jednotlivých článků v číselné podobě s rozlišením 0.001 V, další režimy umožňují zobrazení napětí ve sloupcovém diagramu, celkové napětí sady, napětí článku s nejvyšším nebo nejnižším napětím nebo rozdíl napětí mezi článkem s nejvyšším a nejnižším napětím. Nebo můžete zvolit režim zobrazení napětí jednotlivého článku s číselným i grafickým zobrazením a orientačním údajem o stupni nabití v procentech. Dále lze nastavit výstražnou signalizaci přepětí, podpětí (rozsah 2.00 - 4.00 V / článek) nebo překročení maximálního přípustného rozdílu mezi jednotlivými články (rozsah 0.010 - 0.500 V).

NiMH nebo NiCd baterie se připojuje pouze na první dva kontakty "-" a "1". Tester udává pouze celkové napětí akumulátoru. Lze nastavit pouze dovolený rozsahu napětí baterie.

Připojovací konektor je tvořen lištou s celkem devíti piny o rozteči 2.54 mm (0.1"). Do konektoru lze bez problému zapojit servisní konektory JST-XH, JST-EH, JST-PQ. V případě, že jsou vaše baterie vybaveny konektorem JST-TP, musíte použít redukci na některý z výše uvedených konektorů (např. balanční adaptér z nabíječe).

  • Hmotnost: 23 g
  • Rozměr (A) mm: 67
  • Rozměr (B) mm: 39
  • Rozměr (C) mm: 13
  • Čistá hmotnost (g): 23