Startbox je zase o kousek lepší

Startbox je zase o kousek lepší

Nastavitelné zadní podpěrky

Od našeho čtenáře přišel postřeh, že ve startboxu není model upnutý a v zadní podpěře se volně pohybuje. Je (byl) to skutečný nedostatek, proto jsme ho hned napravili. Zadní podpěrná deska dostala nový tvar a podložku s tlumící protiskluzovou hmotou, na kterou se model může opřít. Upravená byla i rozteč bočnic na 11 cm. Všechny nově objednané startboxy mají zadní desku v této podobě.

Model můžeme položit jen tak a to až do šířky ocasu právě 11 cm. Tlumící hmota zabrání poškození modelu.

Jako doplňkové příslušenství, pokud by vám toto nestačilo, jsme připravili další pár opěrek, které možnosti startboxu posunují zase o pěkný kus dál.

Jsou libovolně nastavitelné a fixované šroubem s křídlovou matkou. Model můžeme buď položit a ocas upnout ze stran. To je výhodné například při práci na modelu nebo ve větru.

nebo je nastavit do véčka a model na ně položit. Potom můžeme startbox využít k podložení i větších modelů.

Podpěrky jsou variabilní, takže je možné upnout i model se stínovým trupem, nebo větroň s trubkovým ocasem.

Opěrky jsou nastavit i do zcela svislé polohy, takže pokud máte nějakou lehkou pevnou desku, lze ji na startbox položit a získat tak provizorní stolek.

Opěrky si můžete samozřejmě objednat v našem e-shopu. Pokud máte starší verzi s obloukovým výřezem, je možné tyto opěrky použít také a to po vyvrtání otvorů pro šrouby.