Prodejna Klatovy je znovu otevřená pondělí, úterý a středa 9 - 17 hodin, polední pauza 12 - 13. Objednávky z eshopu odesíláme, ale jen skladové zboží. Připravujeme nový e-shop na www.hobix.cz

Sprej RC Styro Zelená fluorescenční 008

  • EAN: 5412966160080
  • Výrobní číslo: 5MA4333
Skladová dostupnost
Skladem na prodejně: 1 ks

123,00 Kč

Hlídat cenu

Sprej pro nástřik modelů z pěnových hmot - Elapor, EPP, polystyren, Depron a podobně. Stříkanou plochu vymaskujeme krepovou páskou, další navazující pole však musíme vymaskovat jen papírem a stříkat pod ostrým úhlem, aby maska nepodfoukla. Sprej na pěnové hmotě celkem dobře drží, ale vzhledem k materiálu podkladu ne dokonale, proto by maskovací páska první barvenou vrstvu strhla. Pokud stříkáme povrch, který není bílý, je vhodné pro docílení jasnějších barvev nejprve aplikovat bílý podklad. 

Spreje lze kombinovat s laky Clearshield z naší nabídky a to až po dokonalém zaschnutí barvy. Výhodou těchto sprejů proti vinylovým barvám je širší nabídka odstínů a nižší hmotnost aplikované barvy, nevýhodou potom zápach a nutnost pracovat v dílně nebo venku.

Objem spreje je 150ml a dodává se v balení o velikosti 15x5cm

Toto je speciální fluorescenční (vysoce jasná svítivá) barva. Zobrazení na monitoru neodpovídá skutečnosti, protože v barevném prostoru RGB nejde tato barva zobrazit.

  • Objem (ml): 150
  • Typ přípravku: sprej akryl