Prodejna Klatovy je z provozních důvodů do 11. ledna uzavřena. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Spektrum - programovací modul bluetooth

  • Výrobní číslo: SPMBT1000
Značky
Spektrum

Programovací modul Spektrum BlueTooth je určen pro snadné bezdrátové programování vysílače Spektrum DXe a AS3X přijímač Spektrum. Bluetooth modul spárujete s mobilním telefonem/tabletem a poté můžete již snadno nastavovat patřiční zařízení.

Stav spárování je signalizován pomocí LED diody, modul se zapojuje do portu RC přijímače BIND/DATA neo do konektoru v zadní části RC vysílače Spektrum DXe.

Aplikace AS3X Programmer

Aplikace AS3X Programmer slouží pro konfiguraci přijímačů AS3X Spektrum. Tato aplikace je ke stažení zdarma na Google Play (Android) nebo App Store (iOS).

Aplikace DXe Programmer

Aplikace DXe Programmer slouží pro konfiguraci RC vysílače Spektrum DXe. Tato aplikace je ke stažení zdarma na Google Play (Android) nebo App Store (iOS).