Spektrum MLP6 2.4GHz mód 2 pouze vysílač

  • EAN: 605482496954
  • Výrobní číslo: SPMRMLP6
  • Výrobce: Spektrum
Značky
Spektrum
Skladová dostupnost
K objednání: 1 ks

2 009,00 Kč

Obsah balení

Balení obsahuje samotstaný vysílač Spektrum MLP6 a návod k použití v češtině, angličtině, němčině, italštině a francouzštině.


Charakteristika

Nová verze šesti-kanálového vysílače Spektrum MLP6 v módu 2 (plyn na levé ruce) pro menší modely od Horizon Hobby. Vysílač má telemetrií, pomocí LED diody a zvukové signalizace zobrazuje napětí pohonného akumulátoru u kompatibilních modelů.Vysílač je osazen 3-polohovým přepínačem, kterým se ovládá 5. kanál (GEAR) a tlačítkem, kterým se ovládá 6. kanál (AUX1). Samozřejmostí je použití digitálních trimů.Integrované telemetrie

Vysílač podporuje přijem telemetrických dat z kompatibilních modelů. Pomocí LED indikuje napájecí napětí pohonné baterie modelu ve třech úrovních (zelená, oranžová a červená). Pokud svítí červená, pak vysílač navíc vydává varovné tóny.Protože má vysílač snížený vysílací výkon (4 dBm EIRP - dosah cca 200 m), je možné vysílač používat pouze na menší RC modely.


Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit 4 AA alkalické baterie, lze použít i nabíjecí NiMH AA akumulátory. Vzhldem k velmi nízkému odběru vysílače plně postačuje použití alkalických baterií.