Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze vždy po 17. hodině po domluvě..

Samolepky pro různá označení RC modelů - velká sada

  Skladová dostupnost
  Skladem na prodejně: >5 ks

  99,00 Kč

  Hlídat cenu

  Sada samolepek pro označení těžiště, identifikace Aku článků, kabelů kanálů k servům, serv a podobně.

  Proti naší původní malé sadě obsahuje tato nová vylepšené označení kanálů, sadu popisek pro modely se spalovacími motory, označení kanálů telemetrie, samolepící stupnici po 2,5mm např. k nalepení na nádrž, více značek ON/OFF a prázdné proužky k vlastnímu popsání lihovým popisovačem.

  Jednotlivé, především kulaté samolepky je možné použít i k dovážení vrtulí.

  Sada obsahuje:

  1 aršík 170x290 mm s čísly 1-20 a různými značkami, zhotovený metodou velkoplošného tisku na samolepící fólii. Inkoust je odolný povětrnosti, UV záření a otěru. Na rozdíl od laserem gravírovaných štítků však potisk není odolný ředidlům a palivům, fólie nemá tak vysokou lepivost a dobře drží jen na hladkých a neporézních površích jako je sklo, kov, plasty, lakované povrchy, EPP, potahové fólie. Samolepky jsou však ohebné a vhodné např. k oblepení a označení kabelů. Jednotlivé samolepky jsou na aršíku předřezány.

  Značky v aršíku: 4x čísla 1-20 ve čtverci a kruhu pro označení baterií, kanálů, značky +, -, označení funkcí serv - ELE AIL atd, označní levé a pravé strany, předku a zadku, 2 velikosti značky CG, víceúčelové šipky, 2 sady oblepovacích samolepek na kabely s čísly 1-16, orientační samolepící měrku 1-17 cm, dvě orientační stupnice po 2,5mm, samolepky ON OFF a popisky ke žhavícím a benzínovým motorům a ke kabelům telemetrie.

  Dostupné ve dvou variantách - lesklá bílá fólie a matná transparentní fólie.

 • Rozměr (A) mm: 290
 • Rozměr (B) mm: 170
 • Rozměr (C) mm: 0,2
 • Čistá hmotnost (g): -