Platby a zasílání

Platit můžete na dobírku, předem na účet, platebními tlačítky všech bank a platebními kartami.
Platba převodem a online je zdarma, dobírka za 35,- Kč Dobírku GLS lze platit kartou, dobírku České pošty pouze v hotovosti.

Zasíláme Českou poštou a GLS kurýrem.

Doprava zdarma je k dispozici pro objednávky nad 2000,- korun a to pouze GLS kurýrem. Nad 5000,- korun je zdarma i doběrečné.

Českou poštou máme na výběr tyto zásilky:

- Česká pošta ekonomicky: posíláme dle našich potřeb doporučeným psaním, které vám donese doručovatel, doporučeným balíčkem nebo balíkem do ruky - typ zásilky volíme my. Cena dopravy je 79,- Kč

- Balík na poštu: pošleme na vámi zadané PSČ pošty, pokud není správné, pak na nejbližší poštu k vaší adrese doručení. Cena dopravy je 99,- Kč

- Balík do ruky expres: Prioritní zásilka s přednostním vyřízením, odesíláme v den objednání (prac. dny) pokud je vše skladem v prodejně Klatovy, ze které expedujeme balíky a je objednáno do 14:00. cena dopravy je 149,- Kč Tato služba není závazná, v případě, že nebudeme schopni objednávku v režimu expres vyřídit, snížíme vám cenu za dopravu na Česká pošta ekonomicky, v případě zaplacení online vracíme rozdíl v hotovosti  v balíku.

Kurýr GLS je spolehlivá zásilková služba, vzhledem k depu v blízkosti naší provozvny expedujeme zásilky velice rychle a obvykle jsou doručeny následující den. Cena dopravy je 99,- a nad 2000,- zdarma

Dělení zásilek:

Občas se stane, že něco není dlouhodobě k dispozici, proto vám můžeme zásilky rozdělit - při platbě dobírkou vám přijde první zásilka na dobírku na celou částku a v další zásilce samostatně chybějící zboží. V zásilce je vždy upozornění a označené chybějící položky vč. předpokládaného data dodání. Rozdělení zásilek není nárokovatelná služba.

Zasílání na Slovensko:

Na Slovensko zasíláme pouze GLS kurýrem. Cena dopravy je pro objednávky do 200€ za 6€ a nad 200€ zdarma. Můžete si nechat zaslat na dobírku s příplatkem 1,5€ nebo s bankovní SEPA platbou předem bez příplatku. Objednávky na Slovensko nelze dělit do více zásilek bez příplatku.

Shipping to rest of EU:

In preparation...