Prodejna Klatovy je otevřena vždy v pondělí a ve čtvrtek. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Platby a zasílání

Platit můžete na dobírku, předem na účet, platebními tlačítky všech bank a platebními kartami.
Platba převodem a online je zdarma, dobírka za 35,- Kč Dobírku GLS lze platit kartou, dobírku České pošty pouze v hotovosti.

Zasíláme GLS kurýrem a Českou poštou.

Doprava zdarma je k dispozici pro objednávky nad 2500,- korun a to přepravcem, kterého určíme my podle aktuálních možností a volných kapacit (GLS kurýr nebo někdy Česká pošta). Nad 5000,- korun je zdarma i doběrečné.

Pozor: nově rozlišujeme objem zásilek. U některých nadrozměrných balíků - typicky RC letadla a dlouhý stavební materiál může být doprava dražší a nemusí být zdarma ani při ceně objednávky na 2500 korun !!! Zároveň se rozlišují způsoby dostupné způsoby dopravy podle ceny nebo velikosti zboží v balíku. Na dopravu zdarma není žádný nárok ze strany kupujícího - aktuální nabídka dopravy je k dispozici u každé zadávané objednávky na stránce košíku. 

Kurýr GLS je spolehlivá zásilková služba, vzhledem k depu v blízkosti naší provozvny expedujeme zásilky velice rychle a obvykle jsou doručeny následující den. Cena dopravy je 99,- Kč Tento typ dopravy preferujeme a doporučujeme.

Českou poštou máme na výběr tyto zásilky:

- Česká pošta ekonomicky: posíláme dle našich potřeb doporučeným psaním, které vám donese doručovatel, doporučeným balíčkem nebo balíkem do ruky - typ zásilky volíme my. Cena dopravy je 79,- Kč Maximální rozměr zásilky je 99 cm. Pokud je délka zásilky rovna nebo delší než 100 cm, není tento druh dopravy dostupný. Zároveň je omezená dostupnost této dopravy pouze pro zásilky v ceně do 750 korun.

- Balík na poštu: pošleme na vámi zadané PSČ pošty, pokud není správné, pak na nejbližší poštu k vaší adrese doručení. Cena dopravy je 99,- Kč Maximální rozměr zásilky je 99 cm. Pokud je délka zásilky rovna nebo delší než 100 cm, není tento druh dopravy dostupný.

- Balík do ruky: dodání na zadanou adresu Českou poštou. Cena  129,- Kč Maximální rozměr zásilky je 99 cm. Pokud je délka zásilky rovna nebo delší než 100 cm, není tento druh dopravy dostupný.

Dělení zásilek:

Občas se stane, že něco není dlouhodobě k dispozici, proto vám můžeme zásilky rozdělit - při platbě dobírkou vám přijde první zásilka na dobírku na celou částku a v další zásilce samostatně chybějící zboží. V zásilce je vždy upozornění a označené chybějící položky vč. předpokládaného data dodání. Rozdělení zásilek není nárokovatelná služba.

Zasílání na Slovensko a v EU - pouze Schengen:

Na Slovensko a EU zasíláme pouze GLS kurýrem. Cena dopravy je  6€ bez výjimek. Můžete si nechat zaslat na dobírku s příplatkem 1,5€ nebo s bankovní SEPA platbou předem bez příplatku, případně kartou. Objednávky na Slovensko nelze dělit do více zásilek bez příplatku.

Shipping to rest of EU:

We ship in Schengen area. Shipping costs are variable, only SEPA bank transfer is possible.