Prodejna Klatovy je otevřena vždy v pondělí a ve čtvrtek. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

O nás

Jsme s vámi již více než 7 let a právě se nacházíte již ve třetí generaci našeho webu, který jsme spustili v únoru 2018. První verze byla spuštěna 25. 10. 2012 ještě na doméně RC-FOTO.cz Hlavním zájmem totiž bylo fotografování z RC letadel, v té době ještě koptery nebyly tak rozšířené. Ukázalo se, že mi psaní o modelech jde a čtenost webu utěšeně roste, tak jsem ho postupně rozšiřoval až do současné moderní podoby. Přibyl e-shop, nejprve jednoduchý s několika produkty, později košatější a poté již skutečně moderní v druhé generaci, který jsme spustili 14. září 2015. Od listopadu 2015 provozujeme i vlastní modelářskou prodejnu, kde si na své přijdou nejen RC modeláři, ale i kitaři, sběratelé a také děti - pro každého máme něco. 

V současné době procházíme změnou jména na Hobix.cz, protože původní jméno RC-ZOOM již nevyhovuje rozšířenému záběru - nově se zabýváme hobby stavebnicemi, modelovou železnicí, optickými přístroji a dalšími zajímavými věcmi. Proto Hobix - modely - hry - technika

Nebojte se zeptat a modelům zdar!

Zdraví vás Honza RC-ZOOM