NINCOCEAN Tiger Shark RTR

NH99027
8428064990273
599,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

NINCOCEAN Tiger Shark RTR

Rychlý RC model sportovního člunu Tiger Shark od společnosti Ninco. Jedná se o menší model který je dlouhý 29 cm. Je velmi rychlý a dělá skvěle i prudké obraty. Sportovně laděná paluba v barvách žraločího těla s tygřími zuby. Model má dva stejnosměrné motory které roztáčí protiběžné lodní šrouby. Potřebnou energii motorům dodávají 3xAA baterie. 

ninco/SeaDart/NH99028-a01.jpg

Vysílač

Tlačítkový vysílač je konstruován tak, aby vyhovoval především dětem. Má dosah 10 metrů a provoz zajišťují 2x AA baterie. Má funkce plavba dopředu, plavba dozadu a zatáčení vlevo nebo vpravo. Pracuje na frekvenci 24/40Mhz tak že nedochází k žádnému rušení.

ninco logo

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

TigerShark

Klíčové vlastnosti Tiger Shark

  • Rychlý a obratný model
  • Dva silné motory
  • Ergonomicky zpracovaný tlačítkový vysílač s dosahem 10 metrů 
  • Provoz na AA baterie
  • Orientační délka provozu 3-5 minut
  • Příznivá cena

 

RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější. 

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

 

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2x AA baterii pro volantový vysílač a 3xAA pro model.


Vlastnosti produktu: NINCOCEAN Tiger Shark RTR

Rozměr (A) mm

240

Rozměr (B) mm

80

Rozměr (C) mm

60

Čistá hmotnost (g)

152

Napájecí napětí (V)

2+3 AA

Pásmo a modulace

27 MHz

Elektro pohon

Stejnosměrný

Měřitko

x