NINCOCEAN Submarine Ray RTR

NH99023
8428064990235
599,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

NINCOCEAN Submarine Ray RTR

Lodička NINCOCEAN Submarine Ray od společnosti Ninco. Je ve dvou barevných provedeních modrá a zelená. Její tvar připomíná Rejnoka. Na svém trupu má po stranách velké ploutve. Na zádi dva lodní šrouby poháněné stejnosměrnými motory. Její hlavní vychytávkou je že se umí potápět.I když je dlouhá jen 9 centimetrů děti s ní zažijí velké dobrodružství. 

Ray

 

 

Ray

Vysílač

Tlačítkový vysílač pracuje v pásmu 27MHz a proto nedochází k žádnému rušení. Má dosah 3-5 metrů. Napájení zajišťují 4x1,5V AA baterie. Jeho používání je velmi snadné a zvládnou ho i ty nejmenší. Má tyto funkce plavba vpřed a vzad, vlevo a vpravo. Speciálním tlačítkem zapnete ponoření modelu. Z boku vysílače je uschován nabíjecí kablík, kterým se akumulátor modelu dobíjí.

ninco/Ray/NH99023-a06.jpg

Akumulátor

V modelu je integrovaný nabíjecí akumulátor LiIon 3,7V. Díky tomu nemusíte pro provoz modelu kupovat drahé tužkové baterie. Na jedno nabití je model v provozu 6-8 minut.

ninco logo

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti Submarine Ray

  • Malý a obratný model ve tvaru Rejnoka
  • Umí se potápět
  • Dva stejnosměrné motory
  • Ergonomicky zpracovaný tlačítkový vysílač 
  • Vestavěný akumulátor LiIon 3,7V 
  • Příznivá cena

ninco/hracky_vs_modely.jpg

RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější. 

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

 

Balení obsahuje sestavený model Submarine Ray s vestavěným akumulátorem 3,7V. Tlačítkový vysílač ke kterému je nutno dokoupit 4x1,5V AA baterie. Španělský, Anglický, Portugalský, Německý, Francouzský, Italský a Český návod.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 4x 1,5V AA baterii pro tlačítkový vysílač


Vlastnosti produktu: NINCOCEAN Submarine Ray RTR

Rozměr (A) mm

90

Rozměr (B) mm

75

Rozměr (C) mm

25

Čistá hmotnost (g)

92

Napájecí napětí (V)

4x AA + Lipo

Pásmo a modulace

27 MHz

Elektro pohon

Stejnosměrný

Měřitko

x