Multiplex TwinStar Summertime komplet kit + plováky

5b7d1bf0410e9
8 329,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Multiplex TwinStar Summertime komplet kit + plováky

Dvoumotorový hornoplošník s akrobatickými schopnostmi. Stavebnice v rozsypu s díly z vysoce odolného ELAPORu, ovládaná křidélka, směrovka, výškovka.
 
V tomto našem setu, který koupíte takto kompletní jen u nás, najdete následující komponenty:
Twinstar KIT
Sadu plováků Multiplex 733061
2x motor FOXY 2212-1100 vč. unašečů vrtulí a mont. materiálu
2x výkonný, ale přesto malý regulátor FOXY 30A
4x kvalitní servo s kovovými převody Hitec HS-82MG
2x vrtuli Graupner E-PROP 8x5 - levotočivá a pravotočivá
 
S tímto osazením bude mít model přebytek výkonu i na akrobatické obraty a snadné starty z vody.
 
Záměrně jsme zvolili kvalitnější vybavení, který si tento model zaslouží, např. regulátory jsou mírně naddimenzované, aby bylo umožněno jejich použití na místech s horším chlazením. Pokud si chcete model postavit levněji, můžete si koupit samotný kit a k tomu nějaké levné vybavení podle vlastního uvážení. 
 
K dokončení modelu tak potřebujete jen příslušná lepidla, např. UHUPor a vteřinové lepidlo na pěnové hmoty, vlastní přijímač a akumulátor a případně nějaké prodlužovací kabely pro zhotovení propojek pro motory a serva - záleží, zda budete umisťovat regulátory do trupu nebo do gondol. Motory pak můžete ovládat jedním kanálem přes V kabel a nebo dvěma kanály pomocí mixů ve vysílači.  
Stavebnice je určena pro mírně pokročilé modeláře, kteří již nějaký pěnový model sestavili.
 
Doporučujeme, model je skutečně krásně udělaný a hlavně netradiční, neváhejte!

Dvoumotorový model s akrobatickými schopnostmi z ELAPORu pro pohon dvěma střídavými motory třídy AXI 2812 navazuje na osvědčeného a velmi oblíbeného „stejnosměrného“ předchůdce TwinStar II. Oproti němu má nová motorová lože s kovovou motorovou přepážkou řádně dimenzovanou pro dnešní výkonné střídavé motory. TwinStar BL se skvěle hodí jako první dvoumotorový model pro rekreační piloty. Hravě zvládne základní akrobacii a díky nízkému plošnému zatížení jsou starty z ruky i přistání "na břicho" velmi snadné. A samozřejmě, dostatek výkonu střídavých motorů dovoluje celé léto řádit s plováky!

Trup modelu je tvořen výlisky z pěnového Elaporu, jako dodatečné výztuhy ocasní části slouží trubice lanovodů a trubice antény. V přídi pod odnímatelným krytem kabiny se nachází prostor pro pohonný akumulátor a serva směrovky a výškovky. V prostoru pod křídlem najdete dostatek místa pro dva regulátory otáček a přijímač. Chlazení pohonného akumulátoru a regulátorů zajišťuje vzduchový kanál s nasávacím otvorem na horní straně přídě a výstupem za křídlem.

Dvoudílné křídlo z pěnového Elaporu spojované trubkovou kompozitovou spojkou se k trupu upevňuje dvěma polyamidovými šrouby s plastovými sponami. Motory se upevňují na kovové motorové přepážky přišroubované na plastová lože vlepená do motorových gondol – díky tomu můžete motory v případě potřeby kdykoliv snadno vyměnit. Serva křidélek se montují do připravených šachet v obou polovinách křídla; křidélka jsou ovládána krátkými přímými drátovými táhly.

Ocasní plochy jsou rovněž z Elaporu, kormidla jsou ovládána lanovody.

Pro ovládání modelu budete potřebovat aspoň čtyřkanálovou RC soupravu, ideální je samozřejmě aspoň 5- nebo 6-kanálová počítačová RC souprava s možností nastavení velikosti výchylek a exponenciál. V trupu a křídle jsou připraveny šachty pro serva odpovídající servům Hitec HS-82MG.

Pro napájení použijte tříčlánkový LiPo akumulátor 3000-3300 mAh se zatížitelností aspoň 20C.

TwinStar BL můžete s pomocí tuningové sady plováků snadno přeškolit na hydroplán - součást balení!

Stavebnice obsahuje: výlisky trupu, křídla a ocasních ploch z Elaporu, táhla, páky a další drobné příslušenství, plastová motorová lože s kovovými motorovými přepážkami, aršík samolepek a návod ke stavbě.


Vlastnosti produktu: Multiplex TwinStar Summertime komplet kit + plováky

Rozměr (A) mm

1420

Rozměr (B) mm

1085

Čistá hmotnost (g)

1350

Napájecí napětí (V)

11,1

Kapacita (mAh)

3300

Vrtule průměr (palce)

8

Vrtule stoupání (palce)

5

Počet kanálů

5

Regulátor

30A

Elektro pohon

FOXY 2212-1100