Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Prodejna Klatovy otevřená po, út a st 9 - 17. Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Modelcraft univerzální brusný blok zrnitost 120

  • EAN: 5060252027625
  • Výrobní číslo: SH-PAB0120
  • Výrobce: Shesto
Značky
Shesto
Skladová dostupnost
Dočasně nedostupné
Hlídat dostupnost

149,00 Kč

Hlídat cenu
Charakteristika

Modelcraft univerzální flexibilní brusný blok o zrnitosti 120. střední, je vhodný pro běžné broušení povrchů, jako jsou kov, dřevo, plasty, kůže, pryž a sklolaminát. Pro lepší výsledky používejte vodu, detergenty, lakový benzín nebo parafín. Ideální pro práce v modelářství, kovovýrobu, bižuterii, řemeslníky a drobné domácí práce.Blok je vyroben z pevné pryže, která je plněna abrazivem dané zrnitosti.Kolekce SHESTO Modelcraft

V kolekci SHESTO Modelcraft se nachází komplexní řada užitečných speciálních, často obtížně dostupných přesných ručních nástrojů a příslušenství, nezbytných pro přesnou práci. Řada nástrojů Modelcraft je určena tam, kde je zapotřebí pracovat s drobnými díly, jako jsou modely, elektronika či jiná řemesla.