Mini Convergence VTOL 0.4m BNF Basic

 • Výrobní číslo: EFL9350
 • Výrobce: E-Flite
Skladová dostupnost
Skladem na prodejně: 1 ks
K objednání: 1 ks

5 339,00 Kč

Jedinečný RC model na dálkové ovládání VTOL (Vertikální vzlet a přistání), Mini Convergence VTOL Basic s automatickým přechodem z visení do přímého letu a zpět do visení. Unikátní konstrukce a exkluzivní software řídící jednotky nabízí to nejlepší z obratnosti a stability. Verze BNF pro vysílače Spektrum DSMX.

MiniConvergence VTOL BNF Basic

Zažijte revoluci v létání na vlastní kůži! E-flite® Mini Convergence® VTOL je kompaktnější verzí svého většího protějšku, se kterým můžete nyní létat i v menších prostorách, včetně interiéru. Menší rozměry, tiché střídavé motory a zdokonalený software pro řízení letu, zjednodušuje řízení v režimu multirotor. Létání v interiérech a je snadnější než kdy předtím.

MiniConvergence VTOL BNF Basic

eflite/EFL9350_b_01.jpg

Jednoduché řízení letu

Mini Convergence má koncepci delta křídla se třemi střídavými motory, dvěma motory na křídle a pevným motorem v ocasní části. Dva motory jsou otočné v gondolách, třetí je fixně umístěn v ocasní části. Během startu jsou motory otočeny vzhůru a model startuje kolmo vzhůru, Při přechodu do vodorovného letu se motory automaticky sklopí a funkci řízení přebírají kormidla křídla.

eflite/EFL9350_b_02.jpg

Exkluzivní software pro řízení letu

Nejdůležitější součástí Mini Convergence VTOL, je řídící software v řídící jednotce, který byl odborně naladěn nejlepšími vývojáři, takže nyní prakticky každý RC pilot může zažít legraci z VTOL letu. Konečným výsledkem je důslednější a spolehlivější letový výkon, který ještě více usnadňuje téměř každému pilotovi zážitek z letu VTOL.

eflite/EFL9350_b_03.jpg

Automatický přechod letových fází

Provádění přechodu mezi visením a letem letadla je stejně jednoduché jako přepnutí přepínače. Řídicí jednotka plynule otáčí dva motory umístěné v křídle do správných poloh a aktivuje zadní motor podle letové fáze.

Letové režimy

eflite/EFL9350_b_04.jpg

Mód STABILITY

udržuje model Convergence VTOL ve stabilní poloze s omezením klonění a klopení jak při visení multirotoru, tak i při letu dopředu jako letadlo. To vám umožní vzlétnout a přistát jako profík, i když jste nikdy předtím neletěl s dronem nebo vrtulníkem. Za letu letadla budou omezeny úhly klonění a klopení a systém stabilizace automaticky po puštění pák vysílače do neutrálu srovná model do horizontální polohy.

eflite/EFL9350_b_05.jpg

Mód AKRO

umožní létat bez jakéhokoli omezení. Znamená to, že nejsou použity žádné limity nebo samonivelace v jakékoli fázi letu. Za letu v režimu Acro lze provádět volně akrobatické obraty. A protože při letu dopředu je k dispozici tah dvou střídavých motorů, tak je v rezervě spousta rychlosti a tahu, což lze využít při 3D akrobacii.

eflite/EFL9350_b_06.jpg

Velmi jednoduché nastavení

Verze Bind-N-Fly® Basic je určena pro spárování s 6+ kanálovým vysílačem kompatibilním se Spektrum DSMX®. Přijímač Spektrum™ serial je připojen k řídicí jednotce. Není nutné žádné složité nastavení vysílače nebo programování. Přepínač "GEAR" slouží k výběru letového režimu Stabilita nebo Akro a přepínač "AUX 1" se používá k přechodu do visení nebo letu jako letadlo.

eflite/EFL9350_b_07.jpg

Přizpůsobte si vzhled svým představám

Přiložené obtisky vám nabízejí několik barevných schémat, které si můžete vybrat - od klasiky až po sportovní a dokonce i vojenskou kamufláž. Nebo můžete snadno vyrobit vlastní vzor pomocí kombinace obtisků, které jsou obsaženy v balení.

eflite/EFL9350_b_08.jpg

Pro FPV (First-Person View) připraven

Pro FPV létání je Mini Convergence připraven k instalaci doporučené FPV kamery a VTX (Video vysílače)

MiniConvergence VTOL BNF Basic

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu potřebujete vysílač 6+ kanálový Spektrum DSMX, LiPol baterii 800mAh 3S, LiPol nabíječ.

Technická podpora

Manuály

Produktové listy

 • Rozměr (A) mm: 410
 • Rozměr (B) mm: 419
 • Čistá hmotnost (g): 253 g
 • Napájecí napětí (V): 11,1
 • Kapacita (mAh): 800-950
 • Vrtule průměr (palce): 4
 • Vrtule stoupání (palce): 2,4
 • Počet kanálů: 6
 • Regulátor: 6A
 • Elektro pohon: 3x 180BL
 • Plošné zatížení (g/dm2): 38
 • Délka: 419 mm