Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze vždy po 17. hodině po domluvě..

Sleva 23%

Losi Baja Rey Desert Truck 1:10 SMART RTR TUNING

 • Výrobní číslo: LOS03025RTR
 • Výrobce: Losi
Skladová dostupnost
Skladem na prodejně: 1 ks

24 662,00 Kč 18 999,00 Kč

Hlídat cenu

Toto je unikátní upravený model LOSI BAJA REY. Model jsme v naší dílně kompletně rozebrali a znovu sestavili s použitím nejmodernějších komponent Spektrum Smart. Osazeno je špičkové servo Spektrum SR6230 s rychlostí 0,14s a silou 22 kg, dále regulátor Spektrum Firma 130A, 3800 kV motor Dynamite Fuze, přijímač SR6100AVC a součástí setu je i vysílač Spektrum DX5C. V modelu je proti originálu osazeno množství tuningových hliníkových dílů: servosaver, přední těhlice, věž předních tlumičů, nastavitelné spojovačky geometrie řízení, zadní táhla nápravy, zadní lože hřídelí a páka serva, zadní ramena, lože serva. Model je osazan proti setové verzi zadním diferenciálem. Ten je naplněný 75000 CTS olejem, takže je diferenciál zavřený na šotolinu, ale otevřený na přilnavé povrchy typu asfalt a beton. Model má také proti krabicové verzi osazené zadní červené světlo. Na přání nebo alternativně lze toto světlo zprovoznit i jako světlo brzdové (přidáním RC spínače a mixu ve vysílači).

Hliníkové tuningové díly velmi zlepšují přesnost řízení a odolnost klíčových součástí modelu, kdy nedochází k jejich postupnému povolení a tím vzniku nežádoucích vůlí v řízení (servosaver, těhlice) jak se děje u kompozitových plastových součástí. Servo 6230 je více než 2x silnější a o polovinu rychlejší než původně osazené. Vysílač DX5C umožňuje nastavit např. funkci expo, kdy je řízení u středu citlivější a tím je model lépe ovladatelný.

Součástí balení jsou 2 sady kol - standardní krabicové měkké desert claws na šotolinu, bahno, písek, trávu, sníh atd. a silniční Duratrax Bandito C2 střední  tvrdost s průměrem 102mm, osazené a nalepené na discích PROLINE.

Model je určený náročnějším uživatelům, kteří chtějí mít v garáži něco mimořádného.

Po telefonu poskytneme podrobnější informace o modelu. Doporučujeme neobjednávat rovnou přes eshop, ale před objednáním nás kontaktovat, kdy vám doporučíme baterie, případně upravíme převodový poměr.

Možné je dodat také bez vysílače, nebo s libovolným jiným vysílačem Spektrum. Vzhledem k použité Smart technologii je nesmysl osadit model vysílačem a přijímačem jiné značky. Při použití akumulátorů Spektrum Smart se na displej vysílače přenáší informace o stavu akumulátorů, teplotě regulátoru, otáčkách motoru a dalších telemetrická data. Přijímač je vybaven stabilizační funkcí AVC, její účinnost se nastavuje z vysílače.

Cena modelu je zvýhodněna o přibližně 8000,- Kč ve srovnání s nákupem hotového BND modelu a stejných tuningových komponent - původní díly jsme využili jinde.

RC model auta na dálkové ovládání Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je rychlý a silný vůz do terénu, ideálně můžete jezdit na šotolině či písku, ale i na asfaltu - je osazen zadní diferenciál. Model, poháněn střídavým motorem Dynamite 3800Kv může jezdit rychlostí až 70km/hod! V takové rychlosti není jednoduché rychle reagovat a proto vám při řízení pomůže elektronická stabilizace AVC, která je obsažena v nainstalovaném přijímači SMART SRS6100 DSMR 6-kan. AVC. 

Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck

Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck je sestaven a připraven k jízdě. Speciální konstrukce zadních kyvných ramen s dlouhým zdvihem, hliníkové šasi, pohon výkonným střídavým motorem řady 550. Nainstalovaný přijímač se stabilizací AVC. Model dosahuje rychlost až 70 km/hod! Samozřejmostí je voděodolná konstrukce a skvělé jízdní vlastnosti, které znáte od značky Losi.

Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck

Vývojový tým Losi začal od základu se zcela novým designem podvozku. Deska šasi z eloxovaného 3 mm hliníku je základem, na který je připevněna realistická klec ze super pevného kompozitního materiálu. Nezávislé zavěšení přední nápravy a 4-bodové zavěšení zadní nápravy, je přesně podle vzoru velkých závodních aut. Utěsněná převodovka a diferenciál pomáhají zvládnout vysoký výkon pohonné jednotky, stejně jako k bezpečné jízdě olejové tlumiče s dlouhým zdvihem. Praktický kryt baterie v zadní části podvozku umožňuje snadnou výměnu baterie, aniž by bylo nutné demontovat karosérii. Výhodou je rovněž snadný přístup k motoru, stačí vyšroubovat 3 šrouby na spodní straně šasi. Ke vzhledu přispívají maketové třmeny brzd, kabina s jezdci i atraktivní zbarvení karosérie.

losi/LOS03025_b01.jpg

Výkonný střídavý motor Dynamite

Losi Baja Rey 4WD 1:10 Desert Truck má výkonný střídavý 4 pólový motor Dynamite řady 550 s 3800 ot/min/V, se kterým dokáže auto uhánět rychlostí více než 70km/hod! Aby to bylo reálné, potřebujete mít k dispozici kvalitní LiPol baterii a to 2 nebo 3 článkovou sadu s kapacitou 5000mAh a možností zatížení až 30C. (baterie není v balení). Doporučujeme SMART baterie, abyste na vysílači viděli jejich napětí.

losi/LOS03025_b02.jpg

Podvozek se 4-bodovou zadní nápravou

Tým vývojářů Losi se inspiroval skutečnými reálnými vozy, které skvěle spojují realismus s funkčními 4WD schopnostmi. Základem je 3mm hliníková podložka z pevného eloxovaného hliníku, která je integrována s realistickou klecí z pevného kompaktního materiálu. Klasická přední náprava je kombinovaná se zadní vlečenou nápravou, která výborně přenáší výkon na kola díky 4-bodovému zavěšení.

 

RTR

Součástí sady je proti krabicové verzi vynikající 5 kanálový vysílač s telemetrií Spektrum DX5C.

losi/LOS03025_b04.jpg

Snadný přístup k motoru

Unikátní konstrukce podvozku umožňuje snadný přístup k motoru Dynamite Fuze™ 3800Kv. V případě potřeby se pouze odšroubují tři šrouby ve spodní části šasi a pak lze bez námahy provést změny v nastavení pastorku, případně servis motoru.

losi/LOS03025_b05.jpg

Rychlý přístup k bateriím

Aby se zamezilo znečištění šasí a elektroniky, je provedeno boční zakapotování šasí. Při výměně baterie se nesundává karosérie ale baterie má na spodní straně podvozku kryt, díky kterému velmi rychle vyměníte baterii za jinou.

losi/LOS03025_b06.jpg

Uzavřená převodovka a diferenciály

Skříně převodovky a diferenciály jsou uzavřené a mají kovové převody s modulem M1. Ozubení je proto větší a lépe snáší vysoké zatížení při přenosu výkonu střídavého pohonu. Ozubení diferenciálů je šikmé, nikoliv rovné pro lepší přenos výkonu a vyšší odolnost proti ulomení zubů.

losi/LOS03025_b07.jpg

Olejové stavitelné tlumiče

Pro komfortní jízdu má auto olejové, 122mm zadní tlumiče a 100mm přední tlumiče, které zvládnou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.

losi/LOS03025_b08.jpg

Voděodolná elektronika

Model Baja Rey™ Desert Truck má nainstalovanou voděodolnou elektroniku, klterá snáší velmi dobře nepříznivé povětrnostní podmínky. Přijímač, regulátor a servo řízení jsou proti vniknutí vody chráněny.

losi/LOS03025_b09.jpg

Vícedílná hotová karosérie

Ke kleci karosérie jsou přišroubovány 4 díly karosérie, jde o přední, pravou, levou a zadní část. Kokpit doplňují figurky jezdců.

Přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

 • Heading Hold: AVC technologie drží směr jízdy a provádí okamžité korekce směru jízdy tak, aby auto neuhýbalo ze směru a zároveň se nijak neovlivnilo řízení.
 • Řízení plynu: Cílem této funkce je zajištění maximální přilnavosti kol a zabránění prokluzu. Díky tomu je výkon motoru optimálně přiváděn na kola, takže ať se auto dostane do smyku nebo najede na kluzký povrch, je rychlost upravena a auto je opět plně řiditelné.
 • Nastavitelná citlivost: Výše stabilizace, kterou poskytuje technologie AVC, lze nastavit tak, aby vyhovovala libovolné kombinaci kvality řidiče, stylu jízdy a terénu. V závislosti na vysílači Spektrum, který používáte, můžete provést úpravy stabilizace pomocí programovací funkce nebo ovládacího prvku vysílače. AVC lze rovněž vypnout a mít tradiční zážitek z jízdy, kde si můžete porovnat své řidičské schopnosti s elektronickým systémem.

Vlastnosti RC modelu auta Losi Baja Rey Desert Truck 1:10

 • Maketový model inovativní konstrukce připraven k jízdě
 • Přijímač Spektrum 2,4 GHz DSMR s technologií AVC
 • Voděodolný regulátor FIRMA 130 A, je napájen 2 až 3 čl. LiPol baterií
 • Výkonný střídavý 4 pólový motor Dynamite řady 550, 3800 ot/min/V
 • Přesné, rychlé a silné voděodolné servo řízení Spektrum 6230
 • Deska šasi z eloxovaného 3 mm hliníku
 • Hnací ústrojí kol 4WD s diferenciály na obou nápravách
 • Realistická klec a karosérie Baja s řidičem a rezervním kolem
 • Hliníkové nastavitelné olejové tlumiče
 • Kola s pneumatikami Desert Claws a druhá sada silniční Duratrax Bandito
 • Kompletní osazení kuličkovými ložisky, ozubená kola jsou z kalené oceli
 • Funkční náhradní kolo na kleci karosérie
 • Přední a zadní LED světelná lišta
 • Rozměr (A) mm: 540
 • Rozměr (B) mm: 320
 • Rozměr (C) mm: 55
 • Čistá hmotnost (g): 2800
 • Napájecí napětí (V): 7,4-11,1
 • Počet článků aku: 2-3
 • Silový konektor: IC3
 • Kapacita (mAh): 5000
 • Počet kanálů: 6
 • Pásmo a modulace: DSMR
 • Regulátor: FIRMA 130A
 • Elektro pohon: FUZE 3800kV
 • Náhon: 4WD
 • Podvozek: SCT
 • Pneumatiky: 2 sady
 • Měřitko: 1:10