Prodejna Klatovy je z provozních důvodů do 11. ledna uzavřena. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Krick motor max 540 s převodovkou 2.5:1

  • Výrobní číslo: KR-42275

Kvalitní stejnosměrný motor Krick Max s převodovkou 2.5:1 je speciálně navržen pro maketové modely lodí a ponorek. Má nízkou spotřebu energie a hladký chod. Díky nízkým otáčkám se budou vaše modely lodí plavit naprosto realisticky, navíc i tiše. Převodovka je tvořena uzavřeným hliníkovým odlitkem. Rozměry 101 x 40 x 47 mm, výstupní hřídel ø6x15 mm. Napájení až 14,4 V.

Motor má rotor s 5-ti vinutími, což zajišťuje jak vysoký moment, tak i hladký chod. Převodovka je uzavřená, vložené ozubené kolo je z mosazi, pastorek na motoru a na výstupní hřídeli je z oceli. Součástí je plechový držák, pomocí kterého může motor upevnit do trupu. Plechový držák lze od skříně převodovky odšroubovat a umístit podle potřeby nebo si můžete vytvořit vlastní dle konstrukce lodi.

Samotný motor je řady 540; má průměr 36 mm. Moment na výstupní hřídeli převodovky je 3.5 N.cm;

Použití    Pro RC modely lodí a ponorek
Typ    Stejnosměrný s převodovkou
Počet pólů    2
Otáčky    520 ot/min/V
Maximální napájecí napětí    Max 15 V
Proud naprázdno    0.5 A při 12 V
Maximální proud    4 A trvale, 10 A krátkodobě
Výkon    50 W trvale
Rozměry    101 x 40 x 47 mm
Hřídel    ø6 x 15 mm

  • Průměr hřídele (mm): ø6 x 15 mm