Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze po domluvě - volejte.

Italeri Mercedes Benz 600S (1:24)

  • Výrobní číslo: IT-3638
  • Výrobce: Italeri
Značky
Italeri
Skladová dostupnost
K objednání: 1 ks

819,00 Kč

Hlídat cenu
Charakteristika

Plastikový model Italeri 3638 - auto Mercedes Benz 600S v měřítku 1:24 ke slepení. Délka modelu je 205 mm, obtížnost 3. Balení obsahuje CHROMOVANÉ DÍLY.Informace o předloze:

V druhé polovině padesátých let vyvinul slavný německý automobilový výrobce svou ve všech ohledech nejprestižnější automobilovou řadu, ať už hovoříme o funkcích, motorech, vybavení nebo detailech, a označil ji písmenem „S“ jako Sonderklasse („speciální třída“). Vozy třídy S byly od té doby pro celosvětovou automobilovou výrobu vždy vzorem elegance a stylu. Pro zdůraznění role tohoto vozu jakožto „vlajkové lodi“ celé německé automobilové výroby byly důležité také působivé rozměry. A logicky i cena třídy S byla vždy vysoká, a to nejen kvůli výběru luxusních materiálů, ale také jako atribut zdůrazňující „prémiové“ postavení na trhu. Z verzí, které dosáhly velkého obchodního úspěchu, můžeme zmínit „třetí generaci“, vyráběnou od roku 1991 do roku 1998, a „čtvrtou generaci“, vyráběnou od roku 1998 do roku 2005.