Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze vždy po 17. hodině po domluvě..

Italeri Iveco HI-WAY 490 E5 (Low Roof) (1:24)

  • EAN: 8001283039284
  • Výrobní číslo: IT-3928
  • Výrobce: Italeri
Značky
Italeri
Skladová dostupnost
K objednání: 1 ks

1 509,00 Kč

Hlídat cenu
Charakteristika

Plastikový model Italeri 3928 - truck Iveco HI-WAY 490 E5 (Low Roof) v měřítku 1:24 ke slepení. Délka modelu je 254 mm, obtížnost 5. Balení obsahuje SKVĚLÉ OBTISKY PRO 2 VERZE a CHROMOVANÉ SAMOLEPKY. NÁVĚS NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ.Informace o předloze:

U Stralis Hi-Way je oproti předchozím verzím patrná řada důležitých technologických a estetických rozdílů. Novou podobu dostala kabina, která nyní nabízí vyšší standard pohodlí pro řidiče. Nový integrovaný elektronický systém zase umožnil zvýšit bezpečnost. Změny se ale nevyhnuly ani motorizacím a převodovce. Nové pohonné jednotky spotřebují méně paliva a pomohly snížit také náklady na údržbu a provoz. I jejich dopad na životní prostředí je výrazně menší, neboť splňují požadavky emisní normy Euro 5, to vše při zachování dobré provozní účinnosti. Zákazníky oceňovaná kombinace velikosti kabiny, výkonného motoru (480 koní) a nízkých provozních nákladů přinesla Ivecu Stralis slušné prodejní výsledky na nejdůležitějších evropských trzích.