Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze po domluvě - volejte.

Hobbyzone Mini Apprentice 1.2m SAFE RTF, Spektrum DXe

 • EAN: 605482618042
 • Výrobní číslo: HBZ3100EU
 • Výrobce: Hobbyzone
Značky
Hobby Zone
Skladová dostupnost
Dočasně nedostupné
Hlídat dostupnost

7 669,00 Kč

Hlídat cenu
Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model letadla pro začátečníky Mini Apprenice SAFE s nainstalovaným střídavým motorem, regulátorem, servy a přijímačem. RC vysílač Spektrum DXe v módu 2 (Mód 1-4). Nabíječ na pohonný LiPol akumulátor do autozásuvky, síťový zdroj pro napájení nabíječe ze sítě, pohonný LiPo akumulátor 11.1 V 1300 mAh, návod k použití. Vše co potřebujete, je obsahem balení.


Charakteristika

Chcete začít létat s RC model letadel a nevíte jak? Právě vám je určen model letadla Mini Apprentice SAFE s ideálním rozpětím křídel 1.2 m pro začátečníky. Je dodáván s nainstalovanou elektronikou a jednoduchým sestavením. Koncepce je zcela podřízena požadavku na model, který má výborné letové vlastnosti a moderní elektroniku, která dokáže pomoci v začátcích. Pomoc elektroniky lze vypnout a model dále využít pro pokročilé létání.Model je zhotoven z pevné a lehké pěnové hmoty Z-Foam, kompletní pohon a elektronika jsou nainstalovány, model je polepen obtisky.Řízeny jsou všechny základní funkce - motor, směrovka, výškovka a křidélka, řízena je i příďová noha podvozku. Model pohání střídavý motor řady 370, regulátor 18&nbsop;A. Serva jsou digitální. Pohonná baterie je LiPol 11.1 V 1300 mAh, nabíječ LiPol na 12V s automatikou a koncovkou do autozapalovače, je přiložen i síťový zdroj pro napájení nabíječe.Nainstalována jsou digitální serva stejně jako RC přijímač Spektrum AR636A SAFE.Mini Apprentice S má inteligentní technologií SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), která maximálně zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný stabilní let (AS3X), ale má i funkci pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem. Pokud se začátečník dostane do nestabilní polohy, stačí zmáčknout tlačítko a model sám přejde do vodorovné polohy. Po puštění tlačítka dojde ihned k obnovení manuálního řízení.Nastavení stabilizačního systému je uživatelsky nastavitelné - potřebujete kabel SPMA3065 a aplikaci pro PC Spektrum Programmer.K řízení lze zvolit jeden ze tří letových módů.


 • Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.

 • Pokročilý, větší náklon při řízení, jsou omezeny extrémní letové polohy. Je zde již velká volnost řízení a minimální korekce letu.

 • Expert je bez omezení letových poloh.Setový vysílač Spektrum DXe

Součástí balení je setový vysílač Spektrum DXe. Vysílač dodávaný u modelu je upraven pro potřeby modelu, tj. oproti samostatně prodávanému vysílači není osazen všemi přepínači a vysílač nelze provozovat jako učitelský vysílač v bezdrátovém systému učitel-žák (pokud není uvedeno jinak)!Vysílač je pomocí aplikace Spektrum Programmer plně programovatelný, tj lze změnit mód, nastavit reverzy, subtrimy, koncové body, exponeciály, funkce pro RC modely vrtulníků a další. Více o možnostech programování vysílačů Spektrum DXe je uvedeno v bloku - článek Nastavení vysílače DXe.Pro změnu módu vysílače (vysílač lze přenastavit na mód 1 až 4) je potřeba kabel SPMA3065. Pokud Vám nevyhovuje továrně nastavený mód (informace je v obsahu balení), můžeme Vám mód změnit - stačí uvést požadovaný mód do poznámky v objednávce.Vlastnosti RC modelu letadla Mini Apprentice SAFE pro začátečníky


 • Technologie SAFE™ nabízí vysokou míru bezpečnosti

 • Okamžitá obnova letu s režimem Tlačítko Panika

 • Letové režimy Začátečník, Pokročilý, a Zkušený pro rychlou výuku

 • Řízeny jsou funkce plyn, směrovka, výškovka a křidélka

 • LiPol akumulátor 11,1 V 1300 mAh pro dlouhou dobu letu

 • Rázuvzdorná odolná konstrukce z materiálu Z-Foam™

 • Obsahuje vysílač Spektrum™ DXe 2,4GHz DSMX nabízí funkci bezdrátového učitele-žáka

 • Nainstalována kompletní elektronika se střídavým motorem a regulátorem

 • Rychlá a jednoduchá montáž

 • Tříkolý podvozek s řiditelným příďovým kolem

 • Volitelně je možné zakoupit plováky HBZ7390

 • Vše co potřebujete k letu je obsaženo v balení


Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit náhradní pohonný LiPol akumulátor 1300 mAh 11,1V  s konektorem EC3.