EZRUN MAX6 V3 s TRX konektorem - stříd. regulátor

  • EAN: 6938994405379
  • Výrobní číslo: HW3010500
Skladová dostupnost
K objednání: >5 ks

3 791,00 Kč

Extrémně silný elektronický střídavý regulátor řady EZRUN, kompletně voděodolný a prachuvzdorný s vestavěným BEC obvodem určený pro 1/6 a 1/7 Touring Car, Buggy, Truck
 

Vysoká spolehlivost a trvanlivost
Sestavený z nejodolnějších a vysoce kvalitních komponentů spolu s "neořezaným" firmwarem je EZRUN MAX6 schopen dodávat bezkonkurenční výkon i pro nejnáročnější hardcore závodění. Je také dostatečně odolný proti poškození v důsledku proudového přetížení nebo fyzického namáhání, či dokonce lidské chyby.

Velká flexibilita a všestrannost
Regulátor má silný a stabilní výkon, takže vozidlo zvládne bez problému vše, co řidič požaduje a to od agresivního startu s wheelie, skoků, strmého stoupání, nebo konstantní vysokou rychlost na rovném dlouhém povrchu. Vždy poskytuje nadstandardní výkon nebo si řidič může sám nastavit příslušné parametry pro bezproblémový provoz a měkký start.

Vhodný do všech povětrnostních podmínek
Vynikající vodotěsná a prachotěsná konstrukce MAX6 umožňuje, že je použitelný do každého počasí, bez ohledu jestli je trať pokryta prachem, štěrkem, sněhem nebo blátem.

High Voltage vestavěný BEC
EZRUN MAX6 je první HV střídavý regulátor na světě se zabudovaným BEC s výstupním proudem až 25A a přepínatelným výstupním napětím 6V-7.4V. Vysoké napětí BEC je určeno k ovládání serv s vysokým napětím používaných ve vozidlech ve velkém měřítku.

Externí elektronický spínač
Elektronický spínač s životností více než 50.000 cyklů zapnutí a vypnutí je zcela vodotěsný, prachotěsný a nárazuvzdorný. Kompletně přepracovaný řeší problémy jako "přilepení" či zrezavění kontaktních míst způsobené prachem a vlhkostí, nebo samovolné vypnutí způsobené násilným stlačením, tak, jako je tomu u klasických mechanických spínačů.

Pravidelné aktualizace firmwaru
Zdarma můžete upgradovat MAX6 s Hobbywing USB LINK softwarem, programovacím LCD multifunkční boxem nebo počítačem. Hobbywing aktualizuje firmware ESC pravidelně a doplňuje tak modernizované funkce které jsou nově k dispozici.

Bezúdržbový
Instalovaný chladicí ventilátor je v podstatě bezúdržbový. Je navržen tak, aby byl odolný proti otřesům způsobeným vysokými a častými skoky nebo přistáním na tvrdé povrchy,což eliminuje poškození ESC způsobeného přehřátím.

Vestavěný Anti-Spark System
MAX6 je navržen s vnitřním obvodem anti-spark, který chrání nejen bateriové konektory před jiskřením a tím jejich poškozením, ale pomáhá předcházet fyzickému poranění jako jsou popálené prsty při zapojování akumulátorů s vyšším napětím (5S/6S/7S/8S) k regulátoru.

Široký rozsah využití
EZRUN MAX6 nabízí nejlepší tuningové řešení pro mnoho populárních RC aut v měřítku 1/6th a 1/7th jako je Traxxas XO-1, ale je také vhodný pro různá těžká vozidla, jako je CEN GST-E v měřítku 1/8th. Je to prostě ideální volba pro high-end agresivně poháněné modely.

  • Rozměr (A) mm: 70
  • Rozměr (B) mm: 56
  • Rozměr (C) mm: 46,5
  • Čistá hmotnost (g): 240
  • Napájecí napětí (V): 11,1 - 29,6
  • Max. trvalý proud (A): 160
  • Špičkový proud (A) 10s.: 1050
  • Počet článků aku: 3 - 8