E-flite X-VERT VTOL BNF, Aku, nabíječ

EFL1800EUBNF
2 199,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
E-flite X-VERT VTOL BNF, Aku, nabíječ

Revoluční RC model letadla na dálkové ovládánís kolmým startem a přistáním X-VERT VTOL pro nikdy nekončící zábavu. Nepotřebuje žádné složité mechanismy, jednodušší už to být nemůže. Pouhým přepnutím přepínače přejde z visení do vodorovného letu a zpět.

Vzhledem komu, že došlo k absurdní situaci, kdy verze tohoto modelu RTF je levnější než BNF Basic bez aku, nabíječe a vysílače, nabízíme vám tuto sadu BNF s aku a nabíječem, ale bez vysílače za vynikající cenu. Je to proto, že vysílače DXe potřebujeme na naše vlastní RTF sety a na náhradní díly. V sadě tedy dostanete kompletní RTF, ale bez vysílače Spektrum DXe, kdy si model spárujete s vlastním vyysílačem Spektrum.

Neuvěřitelné letové vlastnosti zásadně odlišují X-VERT VTOL od zbytku létajících modelů. Stabilní visení nebo létání jako s běžným samokřídlem a rychlým přechodem z visení do dopředného letu a zpět umožňuje sofistikovaná elektronika a promyšlená koncepce modelu. Nízké zatížení křídla a účinná aerodynamika která je součástí návrhu letadla, hrají velkou roli při létání, zejména v režimu letadla. Můžete létat rychle nebo pomalu, provádět akrobacii nebo přecházet do visení podle libosti.

Řídící elektronika se systémem SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope) a exkluzivním letovým software má hlavní zásluhu na letových vlastnostech modelu. X-VERT VTOL má neuvěřitelnou stabilitu jak ve visení, tak při dopředném letu, ale i při přechodech těchto režimů. Provádění přechodu mezi visením a letem je stejně jednoduché jako převrácení spínače. Řídicí jednotka letounu automaticky přepne letadlo z jednoho do druhého pomocí technologie SAFE, a postará se o to abyste si mohli odpočinout a bavit se.

Letové režimy:

 • Stabilní visení: Tento režim umožňuje vzlétnout a přistát vertikálně jako dron. Takto lze létat i v interiéru. V tomto režimu zůstávají opěrky na koncích křídla směrem k zemi, zatímco ovladačem řídíte tah, otáčení a pohyb do stran. Tah a úhel náklonu jsou omezeny a technologie SAFE zajistí, aby model zůstal stabilní, kdykoli uvolníte řídící páky.
 • Stabilní let: Při běžném dopředném letu se model řídí jako běžné letadlo, ale díky SAFE je omezen náklon a úroveň stoupání a klesání, takže noví piloti mohou řídit letadlo aniž by došlo k převrácení na záda nebo ke ztrátě kontroly. Také srovná křídla do horizontální polohy, kdykoli budou uvolněny řídící páky.
 • Let Akro s technologií AS3X®: V režimu letu Akro se model stává plně akrobatickým létajícím křídlem. Neexistují žádné úhlové limity ani samonivelace. Lze provádět jakoukoli akrobacii navíc s podporou diferenciálního tahu motorů pro ovládání směrového řízení, čímž lze dosáhnout zajímavého efektu spirály. Velké kormidla řízení umožňují provádět utažené zatáčky, těsné přemety nebo rychlé výkruty. Dva střídavé motory mají výrazný přebytek výkonu a energie pro tyto manévry.

Technologie AS3X

Díky vestavěné technologii ASX3, je model schopen létat tak klidným způsobem, že je snadné si představit že letíte s větším modelem. AS3X automaticky a okamžitě koriguje dráhu letu, aniž by byly jakkoli narušeny funkce řízení nebo obratnost.

V setu jsou dadávány různé samolepící obtisky aby jste si mohli model vyzdobit podle svých představ a odlišili se za letu od modelů svých kamarádů. Můžete si vybrat například vojenský motiv s nálepkami s bombami a raketami nebo různé sportovní motivy s živými barvami. Lze provádět i kombinace různých typů.

Na model lze nainstalovat i vaše oblíbené zařízení pro FPV létání a zažít tak nový druh létání.

Model je vyroben z houževnatého, pružného a lehkého materiálu EPO. Na koncích křídla jsou plastové díly stojánku, velká křidélka řídí digitální 4g serva SA220, střídavé motory 280 Brushless Outrunner 2600Kv mají protiběžné vrtule 125x75mm, které jsou chráněny plastovými rámy. Řídící jednotka má integrované regulátory a přijímač, verze RTF má již naprogramovaný vysílač Spektrum DXe. Obsahuje baterii LiPol 2S 7,4V 800mA, DC nabíječ s balancérem a síťový adaptér.

Klíčové vlastnosti

 • Multifunkční vlastnosti multirotoru a sportovního modelu letadla
 • Startuje a přistává svisle i v malých prostorech
 • Létat může pomalu nebo rychle a provádět akrobacii v režimu Akro
 • Lze odstartovat z ruky a přistát na břicho jako konvenční křídlo
 • Jednoduchý design a technologie SAFE umožňují s VTOL snadné létání
 • Režimy Stability a Acro nabízí široký rozsah letových možností
 • Volitelná a patentovaná kamera FPV se servopohonem (prodávají se samostatně)
 • Výkonné střídavé motory 280BL
 • Vynikající rychlost a výkon při stoupání
 • Lehký a extrémně trvanlivý materiál EPO
 • Barevné obtisky s několika různými zbarveními
 • Připravený k letu během několika minut po otevření krabice
 • Vrtule a ochranný rám se snadno instaluje

Balení obsahuje prakticky sestavený RC model letadla E-Flite X-VERT VTOL s nainstalovanou elektronikou a motory, LiPol akumulátor 7.4 V 800 mAh, nabíječ na 12 V se síťovým zdrojem, 4 archy se samolepkami, podrobný návod k použití v češtině.

Doporučujeme koupit

Vysílač Spektrum DSMX druhé generace. Doporučujeme koupit náhradní pohonný akumulátor - 7.4 V 450 až 950 mAh. S Akumulátorem 450 mAh je doba letu asi 5 minut, s akumulátorem 950 mAh je cca 8 minut.

 


Vlastnosti produktu: E-flite X-VERT VTOL BNF, Aku, nabíječ

Rozměr (A) mm

504

Rozměr (B) mm

264

Čistá hmotnost (g)

182 - 200

Napájecí napětí (V)

7,4

Kapacita (mAh)

450 - 950

Počet kanálů

6

Elektro pohon

2x střídavý motor 280 2600 ot/min/V

Plošné zatížení (g/dm2)

25