Oznámení: z důvodu praktické likvidace maloobchodu „vládními opatřeními“ je provoz prodejny a e-shopu do podzimu 2021 zásadně omezen = mám jinou práci. Prodejna Klatovy je otevřena pouze v pondělí a pouze v pondělí expedujeme objednávky z e-shopu. Objednávat přes e-shop je nyní možné pouze skladové zboží z prodejny. Objednávky kompletního sortimentu Astra a Pelikán mailem, telefonem a osobně bez omezení. Pro více info volejte. Těším se na shledání na podzim - prosím vydržte to a nenechte váš místní modelářský obchod zcela zkrachovat.

Ceník servisních prací

Ceník servisních prací

Servisní práce je služba jako kterákoliv jiná a proto placená. V následující tabulce jsou uvedeny ceny zásahů. Účtujeme každých započatých 15 minut práce a samozřejmě účtujeme pouze čas, kdy jsme na modelu pracovali, tedy ne přestávky na svačinu. Berte to prosím jako orientační, na složitější úkony a práce časově náročnější kalkulujeme vždy předem. Vzhledem k časové vytíženosti mají přednost opravy u nás zakoupených modelů, ostatní pouze po předchozí domluvě a pouze v případě, že je volný čas. 

Pozor, tento ceník neplatí pro drony Yuneec - zde je sazba 800,- Kč za hodinu, protože servis provádí školený technik přímo v Astramodel, jakožto výhradní distributor. Do servisu lze přes nás zadat pouze u nás koupené drony.
Neprovádíme servis DJI, veškeré opravy se provádí ve specializovaném servisním středisku, kam model pošleme. Servis DJI koupených jinde neděláme ani nezprostředkováváme. 

K ceně servisu je třeba připočítat náklady na dopravu, které jsou stejné, jako při zasílání zboží z eshopu. Toto neúčtujeme při oprávněné reklamaci, neproplácíme však náklady na zaslání k nám, pokud nebude domluveno jinak, po domluvě si můžeme model stáhnout prostřednictvím našeho kurýra (vyzvedne u vás).

Prosím také zvažte, zda se vám vůbec zaslání do servisu a vlastní servis vyplatí vzhledem k ceně nového zboží. V současné době je nejcennější komoditou čas, proto je nejdražší. Nechat si zakázkově vyměnit hřídel v levném motoru nebo kolečka v servu se nevyplatí. Výhodnější pro vás samozřejmě bude pořídit si nové nebo se naučit provádět tyto opravy svépomocí.