Prodejna Klatovy je z provozních důvodů do 11. ledna uzavřena. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Ceník servisních prací

Ceník servisních prací

Servisní práce je služba jako kterákoliv jiná a proto placená. V následující tabulce jsou uvedeny ceny zásahů. Účtujeme každých započatých 15 minut práce a samozřejmě účtujeme pouze čas, kdy jsme na modelu pracovali, tedy ne přestávky na svačinu. Berte to prosím jako orientační, na složitější úkony a práce časově náročnější kalkulujeme vždy předem. Vzhledem k časové vytíženosti mají přednost opravy u nás zakoupených modelů, ostatní pouze po předchozí domluvě a pouze v případě, že je volný čas. 

Pozor, tento ceník neplatí pro drony Yuneec - zde je sazba 800,- Kč za hodinu, protože servis provádí školený technik přímo v Astramodel, jakožto výhradní distributor. Do servisu lze přes nás zadat pouze u nás koupené drony.
Neprovádíme servis DJI, veškeré opravy se provádí ve specializovaném servisním středisku, kam model pošleme. Servis DJI koupených jinde neděláme ani nezprostředkováváme. 

K ceně servisu je třeba připočítat náklady na dopravu, které jsou stejné, jako při zasílání zboží z eshopu. Toto neúčtujeme při oprávněné reklamaci, neproplácíme však náklady na zaslání k nám, pokud nebude domluveno jinak, po domluvě si můžeme model stáhnout prostřednictvím našeho kurýra (vyzvedne u vás).

Prosím také zvažte, zda se vám vůbec zaslání do servisu a vlastní servis vyplatí vzhledem k ceně nového zboží. V současné době je nejcennější komoditou čas, proto je nejdražší. Nechat si zakázkově vyměnit hřídel v levném motoru nebo kolečka v servu se nevyplatí. Výhodnější pro vás samozřejmě bude pořídit si nové nebo se naučit provádět tyto opravy svépomocí.