Prodejna Klatovy je z provozních důvodů do 11. ledna uzavřena. Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Bburago bmw z4 m coupe 1:43

  • EAN: 4893993380046
  • Výrobní číslo: BB18-38004
  • Výrobce: Bburago
Značky
Bburago

Charakteristika

Sbíráte kovové modely autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-38004 BMW Z4 M Coupe v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je v závodnickém provedení bílo-tyrkysové.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o automobilu

Nový závodní automobil byl představen na autosalonu v Ženevě v roce 2006. 4 M coupé se stalo základem pro vývoj nového závodního vozu, který je prvním dvousedadlovým BMW v nabídce pro závodní týmy. Pod kapotou mu zní 3,2 litrový šestiválec a výkon táhne čtyři sta koní.

 

Řada modelů Bburago Race

Řada Bburago Race nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou zaměřeny na závody a baleny v tradičním balení na plastovém podstavci pro sběratele.

Klíčové vlastnosti

  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.