Prodejna Klatovy uzavřena, eshop v provozu. Osobní odběry objednávek a zboží pondělí a čtvrtek, ostatní dny lze vždy po 17. hodině po domluvě..

Bbruago Volkswagen Crafter 1:50

  • Výrobní číslo: BB18-32011
  • Výrobce: Bburago
Značky
Bburago
Skladová dostupnost
K objednání: >5 ks

419,00 Kč

Hlídat cenu
Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!Kovový model auta 1:50 Bburago 18-32011 Volkswagen Crafter, nejen pro sběratele.  Model je v detailním provedení. Model je v provedení záchranné zdravotní služby.Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.Informace o předloze

Volkswagen Crafter je největší lehký užitkový automobil, který od roku 2006 vyrábí německá automobilka Volkswagen ve spolupráci s automobilkou Mercedes-Benz, která má ve své nabídce sesterský automobil Mercedes-Benz Sprinter.O pohon sanitky v konfiguraci 4×2 (hnaná přední náprava) se stará dieselový motor o výkonu/síle 130kW/177 koní a je to nejsilnější agregát, co automobilka pro Craftera nabízí. Převodovka je manuální šestistupňová. Kabina posádky je prostorná, posezení komfortní. Řidič má k dispozici pro bezpečnější provoz mimo jiné integrovaný obraz zadní kamery při její aktivaci, který je přenášen do zpětného zrcátka.