Do 17. 7. dovolená - objednávky budou vyřizovány od 20. 7. Prodejna Klatovy má zavřeno do 17. 7.

Axial Capra 1.9 4WD 1:10 Kit

 • EAN: 605482494783
 • Výrobní číslo: AXI03004
 • Výrobce: Axial
Značky
Axial
Skladová dostupnost
Dočasně nedostupné

9 999,00 Kč

Stavebnice RC modelu auta Axial Capra 1.9 s náhonem 4WD v měřítku 1:10 vám nabízí kreativní přístup ke stavbě s možností zástavby vlastního pohonu a RC vybavení. Postavte si auto od základu tak, aby splňovalo vaše kritéria. Velká světlá výška, ovládání náhonu zadní nápravy, realistický design trubkového šasi, kovové převody.

Pro sestavení RC modelu auta Axial Capra 1.9 potřebujete nářadí, RC soupravu, servo řízení (23T), případně servo řazení, pneumatiky na disky 1,9" - ideálně Proline, motor 540, regulátor, pohonnou baterii, nabíječ baterie, barvy na lexan a cca 7-10 hodin času. V případě zájmu nás kontaktujte a vytvoříme vám nabídku elektrovybavení.

Capra

Toužíte-li po vlastnoručně postaveném terénním speciálu crawleru s vizáží buggy, Axial nabízí špičkové auto Capra, které vám pomůže s touto realizací. V balení jsou všechny důležité součástky pro stavbu auta. Součástí ovšem není pohon, elektronika, kabely, baterie, barvy apod. Pevná přední náprava s uzamčeným diferenciálem a zadní má ovládání náhonu zadní nápravy, 4-bodové zavěšení, hliníkové tlumiče s dlouhým zdvihem, CVD hřídele. V balení jsou licencované 3-dílné disky Raceline beadlock, ty mohou být vybaveny libovolnými pneumatikami 1.9 (nejsou v balení).

Capra

RC auto Axial Capra 1.9 je modelem typické velké buggy, ovšem v provedení jako crawler, který je možné provozovat v drsném terénu a při slézání skal. Pro dokončení je potřeba mít vlastní 2-3 kanálovou RC soupravu, servo řízení, motor a regulátor a pohonnou baterii s nabíječem. Toto vybavení není obsahem stavebnice. Pokud jste zručný a máte rádi jistotu kvalitního sestavení auta vlastními silami, tak Kit Capra je pro tento účel ideální.

Vlastnosti Buggy_Capra

 • Nově navržená převodovka s funkcí Dig umožňuje užší poloměr otáčení odpojením náhonu zadní nápravy
 • Portálové osy Currie F9 zvyšují světlou výšku u skříně diferenciálu pro velkou světlou výšku
 • Obsahuje ocelová ozubená kola centrálního převodu a portálové nápravy
 • Konstrukce trubkového rámu umocňuje realistický vzhled auta
 • Všechny otočné body jsou na kulových čepech z nerezové oceli
 • Obsahuje třídílné licencovaná disky beadlock Raceline
 • Nastavitelné eloxované hliníkové olejové tlumiče s dlouhým zdvihem mají víčko s odvzdušňovacím otvorem
 • Celokovová přední náprava má rejd 45°
 • Odolné kovové tyče řízení
 • Dokonale vyladěná geometrie zavěšení

Capra

axial/AXI03004_b01.jpg

PORTÁLOVÉ NÁPRAVY CURRIE F9

Model má nové portálové nápravy Currie F9, které zvyšují světlou výšku a zároveň poskytují vynikající převodový poměr 7,39: 1. Ve skříni jsou kuličková ložiska a kovové převody.

Capra

axial/AXI03004_b02.jpg

Kuželové šikmé ozubení

Pro náhon diferenciálu bylo použito kuželové ozubení se šikmými zuby, které je z hlediska přenosu síly nejefektivnější, má nízký valivý odpor a vysokou životnost. Uloženo je v kvalitních kuličkových ložiscích.

Capra

Možnost vypnutí zadního náhonu

Když chcete zatáčet na menším poloměru, můžete vypnout zadní náhon a zadní nápravu mít pouze vlečenou. Aby bylo možné tuto funkci použít, musíte si nainstalovat mini servo, které přes kulisu vyřadí zadní náhon.

axial/AXI03004_b04.jpg

Rejd až 45°

Přední hnací hřídele s kardany mají možnost natočení rejdu kol až o 45°, materiál je tvrzerná ocel, takže snáší i extrémní zatížení. Je tím zajištěno bezpečné a plynulé řízení v každé situaci.

axial/AXI03004_b05.jpg

Přední a zadní hnací hřídele WB8 HD

Přední a zadní hnací hřídele WB8 HD Wildboar™ mají čep kardanu o větším průměru (2x11mm) a šroub hřídele M4 (pohon 2mm šestihranem) pro větší sílu. Mezi oběma stranami drážkované hřídele je středový drážkovaný jezdec, který snižuje tření a zvyšuje životnost.

axial/AXI03004_b06.jpg

Tyče z 6mm nerezových trubek

4-bodové zavěšení náprav je zajištěno pomocí táhel z 6mm ocelových nerezových trubek s robusními plastovými koncovkami pro uložení kulových čepů.

axial/AXI03004_b07.jpg

Kulové čepy z nerezové oceli

Všechny otočné body jsou uloženy na kulových čepech z nerezové oceli, které poskytují trvanlivé a bezpečné zavěšení.

axial/AXI03004_b08.jpg

Speciálně tvarované šasí

Capra má speciálně vytvarované šasí, které mu umoží při styku s terénem hladce sklouznout do strany a nezachytit se o překážku.

axial/AXI03004_b09.jpg

Tyče řízení z 6mm nerezových trubek

Tuhé a přesné řízení je zajištěno pomocí táhel z 6mm ocelových nerezových trubek s robusními plastovými koncovkami pro kulové čepy.

axial/AXI03004_b10.jpg

Hliníkové tlumiče s dlouhým zdvihem

Olejové tlumiče mají nový design s eloxovanými, závitovými těly a jednou pružinou. Větší průměr tlumiče vytváří větší objem tekutiny pro větší dráhu zdvihu. Odvzdušňovací šroub pomáhá odvádět vzduch při rychlém stlačení. Tlumiče jsou nastavitelné, proto si můžete seřídit optimální míru tlumení.

axial/AXI03004_b11.jpg

4-bodové zavěšení náprav

Tuhá přední a zadní náprava je vysoce výkyvné, díky 4-bodovému uložení na tyčích s kulovými čepy a díky tlumičům s velkým zdvihem. Nápravy mají velkou volnost kývání a proto auto projede i zdánlivě nesjízdným terénem.

axial/AXI03004_b12.jpg

3-dílné disky Beadlock A1.9

Pro maximálně realistický vzhled, má Capra™ má oficiálně licencované 3dílné disky beadlock Raceline Monster.

axial/AXI03004_b13.jpg

Světelná lišta pro osvětlení

Světelná lišta LED namontovaná na střechu auta, pomáhá osvítit cestu při noční projížďce s vašimi přáteli. K předním světlometům lze přidat další LED světla (tato LED již nejsou součástí setu).

axial/AXI03004_b14.jpg

Kokpit s jezdci

Realismus modelu umocňuje kompletní kokpit s osádkou: polykarbonátový kokpit s figurkami jezdců, barevné samolepky s panely z imitací uhlíkových vláken, navigaci GPS, přístrojovou desku a přepínače, dvě černé styrenové přilby se štítky na hledí a další!

axial/AXI03004_b15.jpg

Přední maska se světlomety

Tvarovaná plastová přední mřížka má dvě čiré plastové čočky světlometů se světelnými parabolami (volitelná LED světla nejsou součástí balení). Za mřížkou pod kapotou jsou dva držáky karosérie. Odstraňte sponky, pod kapotou je přístup k zásobníku baterie.

axial/AXI03004_b16.jpg

Prostor pro přijímač a regulátor

Pod přední stranou přístrojové desky je deska pro přijímač a regulátor, vše je namontováno v kleci karosérie včetně kabelů.

axial/AXI03004_b17.jpg

Zásobník pro baterii

Zásobník na baterie je namontován v přední části pod kapotou. Velikost zásobníku má maximální velikost 26x98x47mm.

axial/AXI03004_b18.jpg

Sponky karosérie

Odstraňte sponky ukryté na spodní straně rámu, a zvedněte kapotu, abyste získali přístup k zásobníku baterie.

axial/AXI03004_b19.jpg

Páka serva s vložkou

Páka serva řízení má nalisovanou kovovou vložku s tisícihranem 23T (Spektrum, JR) pro dlouhou životnost.

Capra

 • Rozměr (A) mm: 432
 • Rozměr (B) mm: 260
 • Rozměr (C) mm: 210
 • Rozměr (D) mm: 76
 • Čistá hmotnost (g): 1800
 • Počet kanálů: 2-3
 • Pneumatiky: x
 • Měřitko: 1:10