Aku Lipol pohonné PREMIUM pro auta

Pouze prémiové akumulátory pro u nás prodávaná RC auta. Od leteckých se liší pevným ochranným plastovým obalem - nepoužívejte letecké akumulátory do aut, která nemají zcela uzavřenou schránku na baterie! U každého akumulátoru je vždy označen typ auta, pro který je určen. Na kvalitních bateriích nešetřete, levné kusy mohou být sice lákavé, ale nemají zaručenou zatížitelnost, takže se v autě více namáhají, mají nižší výkon a mnohem nižší počet nabíjecích cyklů, takže nakonec stejně neušetříte. Optimální počet baterií pro vaše auto je 2-3 kusy, jedna je málo. Čím vyšší hodnotu C akumulátor má, tím snese vyšší proudové zatížení. V případě, že se odebírá méně proudu, je akumulátor méně zatěžován a má tak delší životnost. Do aut si kupte vždy baterie s nejvyšší hodnotou C, jaké si můžete dovolit - na hmotnosti zde na rozdíl od letadel nezáleží.

Pozor - LiPol akumulátory vyžadují dobrou péč a pečlivou kontrolu skladovacího napětí. LiPol akumulátory mohou být nebezpečné a nepatří do rukou dětem!

Máme skladem to, co je vyzkoušené - 2S nebo 3S akumulátory Dynamite - 20C pro stejnosměrné motory, 30C pro střídavé. Na konektoru nezáleží - zdarma vám ho u této značky vyměníme, vyberte z nabídky nebo dopište do poznámky!

Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší