AA akumulátor Eneloop s pájecími vývody - nový typ

  Skladová dostupnost
  Skladem na prodejně: 3 ks

  89,00 Kč

  Osvědčený akumulátor velikosti AA do vysílačů. Kapacita 1900 mAh, 1,2V, UM 3-NH2000 BK-3MCCE. Dodáváme po kusech, pro vysílače je obvykle potřeba 4 nebo 8 kusů.

  Tato verze má bodově přivařené páskové pájecí vývody pro výrobu spolehlivých akupacků svépomocí. Využijte naši nabídku smršťovacích bužírek velkých průměrů pro dokončení packu.

  Jedná se o osvědčený akumulátor Sanyo Eneloop v novém provedení, nyní vyráběný firmou Panasonic.

  POZOR na typy Eneloop Lite, které vypadají podobně, ale mají kapacitu pouze 1000mAh a prodávají se za nižší cenu.

  Tužkový NiMH akumulátor od největšího světového výrobce akumulátorů - japonské firmy Panasonic (dříve Sanyo ). Speciální model s velmi nízkým samovybíjením a extra dlouhou životností. Po 1 roce skladování ztratí pouze 10% nabité kapacity, po 5-ti letech 30%. To je extrémě nízká hodnota oproti běžným vysokokapacitním NiMH akumulátorům. Takto nízkým samovybíjením se tak vyrovnává primárním (nenabíjecím) bateriím. Vydrží tak velmi dlouho v pohotovostním stavu, připravená ihned k použití. Zachovává si však výhody akumulátoru, tedy možnost opakovaného nabití (až 2100x) a schopnost dodávat velký vybíjecí proud. Eneloop má vyšší vybíjecí napětí a kapacitu než běžné NiMH akumulátory při záporných teplotách (vybíjet je lze až do mrazu -20st.C ). Díky těmto špičkovým parametrům lze tento akumulátor označit jako nejlepší na světě. Je ideálním zdrojem pro výkonné spotřebiče, zejména digitální fotoaparáty, discmany, pohyblivé hračky a modely, nebo jiné přístroje s vysokými nároky na kapacitu a proudový odběr. Lze jej samozřejmě použít i do všech ostatních běžných aplikací. Díky malému samovybíjení i tam, kde to dosud nešlo. Tužková nabíjecí baterie AA typicky bílá tužková baterie vhodná i pro profesionální použití, dříve Sanyo Eneloop HR-3UTGA a HR-3UTGB. 

   

 • Rozměr (A) mm: 50
 • Rozměr (B) mm: 14,5
 • Rozměr (C) mm: 14,5
 • Čistá hmotnost (g): 15
 • Kapacita (mAh): 1900
 • Jmenovité napětí (V): 1,2
 • Doporučený max. nabíjecí proud (A): 0,2